Губернатор Пєнзи зізнався у викраденні українців із Запорізької області

КРИМІНАЛ
11.05.2023, 16:51
Губернатор Пєнзи зізнався у викраденні українців із Запорізької області
Фото: Telegram

Вітчизняним правоохоронним органам слід додавати у перелік російських воєнних злочинців чергового чиновника країни-агресорки.

На цей раз ідеться про губернатора Пєнзенської області й малороса за походженням Олєга Мєльнічєнка, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Регіональний намісник Кремля на своєму офіційному Telegram-каналі відзвітував, як московити викрали не менш як 2000 українців із тимчасово окупованого міста Пологи у Запорізькій області.

Зі слів Мєльнічєнка, під виглядом так званої "евакуації" загарбники в одностроях армії РФ масово вивозять через Бердянськ і далі на Крим і Кубань перш за все дітей, які потім опиняються невідомо де і з ким.

Прикметно, але свій воєнний злочин губернатор Пєнзенщини виправдовує нібито "постійними обстрілами з боку Збройних Сил України", забувши згадати причини цих точних обстрілів по місцях розташування саме московитів.

«Під вогонь попадає і Пологівський район, якому ми надаємо шефську допомогу. У зв'язку із цим триває евакуація мирних жителів у безпечніші місця. Ми не можемо залишити людей у біді. На моє доручення пєнзенці впорядковують пансіонати у Бердянську, куди вже переїхали понад 2000 евакуйованих, у тому числі школярі», – зазначив ґауляйтер Мєльнічєнко.

Губернатор Пєнзенської області не перший, хто звітує перед кремлівським начальством про депортацію наших співвітчизників, раніше подібне озвучували голови кількох республік Надволжя.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що за підтримки колаборантів на чолі з ексрегіоналом Євгенієм Балицьким російські окупанти почали сплановану етнічну зачистку українського Півдня.

Читайте також:
Світ
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш додав армію Ізраїлю до глобального списку правопорушників, які вчиняють злочини проти дітей.
08 червня, 13:10
Війна
У День захисту дітей російські окупанти вчинили черговий акт тероризму проти українців.
01 червня, 10:56
Війна
Загарбані ворогом міста і села Херсонщини перебувають під цілковитим контролем Кремля. Найменш захищені верстви — підлітки.
31 травня, 19:23
Мистецтво
Ворог свідомо цілив у символ не лише прифронтового міста, а й усього Запорізького краю. На жаль, скульптура не підлягає відновленню.
26 травня, 10:26
Війна
Зафіксовано прильоти у будівельний гіпермаркет та центральний парк
25 травня, 17:35
Світ
Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає видати ордер на арешт Сатаньяху та міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта
21 травня, 11:05