Губернатор Савченко виявився рідкісним розумником – 44 помилки в 52 словах

УКРАЇНА
21.10.2016, 13:04
Губернатор Савченко виявився рідкісним розумником – 44 помилки в 52 словах

Новий губернатор Миколаївської області, депутат від «БПП» Олексій Савченко, виконуючи тестові завдання на пост держслужбовця, припустився величезної кількості орфографічних і синтаксичних помилок. Це з'ясували журналісти програми «Схеми», повідомило «Радіо Свобода».

Саченко впорався з тестом не просто добре, а й рекордно швидко. Відповісти на 40 питань з області права, держуправління, соціальної сфери та іншого він зміг за шість хвилин. Це в п'ять разів швидше, ніж його найближчий конкурент за цим показником. За дев'ять секунд Савченко встигав прочитати питання, чотири варіанти відповідей до нього, обміркувати і зробити вибір, і часто правильний – 34 правильних відповіді. А ось в іншій частині тесту – текстовій презентації для конкурсної комісії, він робив помилки практично в кожному слові.

Одна зі сторінок текстової презентації миколаївського губернатора. 52 слова – 44 помилки.

Таку кількість помилок Савченко пояснив поспіхом.

– Спочатку я почав писати ручкою, так. А потім мені сказали, що ручкою не приймуть. І мені треба було швидко це надрукувати. І я вже, ну розуміючи, те, що треба щось здавати, так, а те, що я написав не приймуть, то я вже, як воно там було, не дивився, – сказав політик.