Гучна історія з призначенням Саакашвілі завершилася класичним «зливом» – журналіст

ПОЛІТИКА
28 квітня, 17:43
Гучна історія з призначенням Саакашвілі завершилася класичним «зливом» – журналіст
Фото: wikipedia.org

«Кабмін відкликав з Ради подання на призначення Саакашвілі віце-прем'єром, натомість політику запропонують балатуватися в мери Одеси».

Кабмін відкликав з Верховної Ради подання на призначення Михайла Саакашвілі віце-прем'єр-міністром з реформ. Призначення Саакашвілі у фракції «Слуга народу» заблоковано.

Про це написав журналіст Юрій Бутусов у себе на сторінці у Фейсбук.

«Гучна історія з призначенням Саакашвілі завершилася тихим «зливом» – призначення заблоковано і незрозуміло, чи відбудеться взагалі. У фракції «Слуга народу» після тривалих переговорів вдалося зібрати близько 140-170 голосів за призначення Саакашвілі із 248 депутатів, при цьому в партійному чаті готовність голосувати публічно заявили трохи понад 100 депутатів», – розповів журналіст.

За інформацією журналіста, голосів за Саакашвілі немає, бо Володимир Зеленський вирішив не виступати зараз публічно на підтримку Саакашвілі.

«Можливо, щось зміниться, адже президентом керують емоції, але зараз ОП дав відбій. Замість глави ОП Андрія Єрмака завдання збору голосів перекладено на главу фракції Давида Арахамію – тобто навіть статус парламентаря знижено. Офіс президента розуміє, що провал переговорів із Саакашвілі завершиться скандалом, тому обмірковує, що запропонувати Саакашвілі замість реформ в уряді», – поінформував Бутусов.

В даний час, нібито, розглядається ідея запропонувати Саакашвілі значну скромнішу альтернативу – висунути його на виборах мера в Одесі як кандидата «Слуги народу».

Бутусов також зазначив, що провалено ідею призначення Давида Сакварелідзе главою Державного бюро розслідувань:
«Ідею призначити Давида висунув сам Зеленський, озвучив її широкому колі своєї команди, і багато хто почав уже вітати Давида. Але з самим Сакварелідзе досі ніхто з ОП навіть не розмовляв. Так що слова залишаються словами».

Читайте також:
Кум Путіна намагається помститися головному редактору нашого видання за послідовне відстоювання українських інтересів на Полтавщині.
22 липня, 19:53
Патріотичне гасло з'явилося на футболках футболістів в 2018 році.
19 липня, 18:22
Якщо хтось пропустив історію з гранатою, яка влетіла у вікно офісу ОПЗЖ та «дівчинкою, яка випадково врятувалася», читайте уважно.
15 липня, 16:03
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58
Політична сила Петра Порошенка «пробила» чергове дно.
09 липня, 17:43
Росія намагалася схилити Білорусь передати їй 95% влади.
01 липня, 16:59