«Гучна справа» конвертаційного центру на Львівщині виявилася самопіаром Венедіктової

11 лютого, 11:23
«Гучна справа» конвертаційного центру на Львівщині виявилася самопіаром Венедіктової

Торік у грудні генеральна прокуратура спільно з СБУ припинила роботу одного з найбільших конвертаційних центрів України.

Його річний оборот сягав понад 20 мільярдів гривень, про що встигла відзвітувати Ірина Венедіктова на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, до центру на Львівщині входило понад 70 фіктивних підприємств, зареєстрованих у кількох областях, які підробляли документи й проводили "скрутки" ПДВ.

У ході обшуків вилучено готівки на близько 60 мільйонів гривень, майже 1 мільйон доларів США, печатки, комп'ютерну техніку, мобільні телефони та інше майно.

Однак після перевірки правоохоронцями наявної бухгалтерської документації, мільярдів виявилося не 20, а 2 і вони були цілком легальними.

Що ж до конвертаційного центру, то за результатами розслідування — це звичайний пункт обміну валют, який працює без порушень згідно з чинними законодавствами.

Між тим, по справі так ніхто і не допитаний, нікого не арештовано, ні до кого питань немає, а факт "фіктивності" генеральна прокуратура з СБУ не змогли довести у суді.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що проти Венедіктової нещодавно відкрили кримінальне провадження через годинник за 10 тисяч євро.

«Гучна справа» конвертаційного центру на Львівщині виявилася самопіаром Венедіктової_1
Читайте також:
Аваков виділив майже пів мільйона гривень на вирішення побутових питань обраним керівникам Нацполіції
06 квітня, 11:05
Майже 65% від загальної кількості пенсіонерів в Україні (6,5 мільйонів осіб) отримують від держави не більше 3000 гривень на місяць.
17 лютого, 13:38
Останні кабмінівські кореляції мінімалки не вплинули на зарплату соціально незахищених громадян.
30 січня, 11:19
Майже 40 мільйонів громадян не здогадуються, куди витрачаються гроші, що були сплачені у казну під виглядом різних податкових зборів.
29 січня, 09:42
За останні 6 років Україна отримала від Європейського союзу 156 мільйонів євро субсидій і 4,4 мільярда євро позик.
22 січня, 08:42
Кількість готівкової маси, яку подружжя Порошенків зберігає вдома, приголомшила українську громадськість.
18 січня, 11:12