Хабарі в каналізації приховували поліція в аеропорту «Харків»

УКРАЇНА
18.08.2017, 11:31
Хабарі в каналізації приховували поліція в аеропорту «Харків»

Поліцейских відділу міжнародного аеропорту "Харків" викрили на хабарах під час спільної спецоперацїї СБУ та внутрішньої безпеки Нацполіції. Про це на своїй сторінці повідомила СБУ.

Було встановлено, що співробітники поліції систематично вимагали та отримували хабарі від іноземців, які організовували тури до України. За отримані кошти поліцейські не проводили поглиблений огляд речей іноземців та не складали протоколів про адмінправопорушення.Протягом травня-серпня було зафіксовано п'ять фактів отримання чотирма керівниками та співробітниками відділення хабарів на загальну суму 30 тисяч гривень.Також двох поліцейських затримали в терміналі аеропорту прямо під час отримання чергового хабара.

Під час обшуків правоохоронці вилучили майже 130 тисяч доларів та 500 тисяч гривень. Отримані кошти правоохоронці ховали в каналізаційній системі аеропорту.

Затриманим поліцейським повідомлено про підозру, наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу ще двом фігурантам справи.

Читайте також: Упійманого на хабарі $1000 поліцейського засудили до мінімального штрафу в 850 грн.