Хайп від Зеленського: під прикриттям коронавірусу «слуги» почали віджимати землю у народу

Опінії
30.03.2020, 14:06
Хайп від Зеленського: під прикриттям коронавірусу «слуги» почали віджимати землю у народу
Фото: lh3.googleusercontent.com

Мета та ж сама, що в кагановичів і петровських в 32-33 роках минулого сторіччя – знищення українців.

Журналіст

Ми сумнівалися – це випадковість, чи так було спеціально сплановано, але непопулярні рішення щодо продажу 435 підприємств держвласності уряд оголосив саме в той день, коли в України було повідомлено про перший випадок захворювання на коронавірус.

Як і попереднє рішення про продаж ще 500 підприємств, зокрема Укрзалізниці, Укрпошти та Нафтогазу, яке «поклали під Новорічну ялинку». Так намагаються приспати увагу українців.

Але ми радили уважно слідкувати далі за шолудивими руками слуг не українського народу. І виявилися праві.

Сьогодні, 30 березня, вони таки обіцяють проголосувати за ринок землі. Користаючись зручним моментом, бо народ обмежений у можливості вийти на протести через карантин та епідемію.

Хоча ще шість днів тому подібні розмови про «непопулярні» голосування Зеленський називав хайпом.

«Гарант» ще й закликав українських політиків не спекулювати на тлі пандемії коронавірусу Covid 19.

Нагадаю, що раніше говорив Зеленський:

«Хочу звернутися до деяких наших політиків. У складні для країни часи займатися політичним хайпом – фактично дорівнює мародерству. Ви говорите, що влада введе надзвичайний стан, щоб під шумок протягнути якісь непопулярні рішення. Можу сказати тільки одне: не судіть інших по собі. З власного досвіду і своїх, якщо можна їх так назвати, життєвих принципів», – сказав Зеленський у відеозверненні.

Зеленський зазначив, що зараз будь-які кроки влади мають єдину мету – зберегти життя і здоров'я українців.

Але не пройшло і тижня і Зеленський таки під прикриттям коронавірусу дав старт мародерству навколо української землі. Що буде саме мародерство сумнівів не залишається, бо норми запропонованого закону дозволять іноземним банкам та великим корпораціям скупити всю нашу землю.

Тепер людям спробують пояснити, що лише так вдасться отримати черговий кредит і уникнути дефолту і щоб ефективно боротися зі страшною китайською недугою.
Нас знову хочуть приспати, бо бояться бунтів.

Скажуть, що нашу землю продадуть лише через 2 роки. Адже саме тоді до купівлі будуть допущені юридичні особи (фактично й іноземні компанії), які на рівні з фізичними особами зможуть купувати землі до 10 000 га в одні брудні лапи.
Під час коронавірусу, вони почали закручувати гайки в країні. Найнебезпечніше в цьому всьому те, що гайки, вони закручують поступово.

Це як жабу кинути в гарячу воду – вона вистрибує. Якщо жабу кинути в холодну воду і почати потихеньку підігрівати – вона зварюється. Подібну влучну алегорію нардеп Олександр Бригинець використав по відношенню зокрема і до злобного карлика Путіна та західних потужних гравців: їх санкції стосовно Росії – це повільне зварювання цієї самої жаби.

«Найменш приємне в усіх карантинних обмеженнях, що вони можуть лишитися і після», – на сторінках «Останнього бастіону» застерігав політолог Ярослав Божко. «Кризи приходять і йдуть – обмежувальні заходи ніби тимчасового характеру лишаються назавжди. Тож, раптом полюблена нашою владою китайська модель управління і звернення Зеленського з критикою «м'якотілої ліберальності» була абсолютно невипадкова. Бажання крутити гайки сиділо в зеленій команді ще задовго до вірусу.»

Чому ж тоді так довго зволікали перекривати кордони з країнами, де вже точно виявили коронавірус, чому тести на коронавірус з'явилися лише тоді, коли вірус вже лютував в Україні, чому вірусу «гайку не закрутили вчасно...»? Питання риторичне.

Надзвичайна ситуація запроваджена в одній області потім в іншій, а потім не встигнемо оглянутися і надзвичайний стан запровадять та заберуть землю, близько тисячі стратегічних підприємств, а разом з тими наші права і свободи! Майбутнє наших дітей!

Даруйте, святе право наших старих спочити у власній українській землі цілком можливо замінять, наприклад, крематоріями!

Стосовно так званого ринку землі: нам дадуть в борг кілька мільярдів: за кольорові дзеркальця як у папуасів спробують вкрасти ресурс, який не має ціни! І це в час глобальної кризи, коли харчі стають особливою цінністю. Але замість того, щоб ефективно організувати український аграрний комплекс, слуги неукраїнського народу нахально дерибанять українські ресурси.

Вдумливі люди вдаються в питання: чому всі у владі говорять про право українців продати землю і ніхто не говорить про право купити землю?

Відповідь очевидна: за логікою світової свиноти, якій служить сьогоднішня неукраїнська влада України, в аборигенів є одне лише право: загинути від коронавірусу, туберкульозу, недоїдання, як це було під час Голодоморів, ну а для особливо буйних є ще стєпь донецька, де нам можна стріляти лише у відповідь, і то по великим святам.

До слова згадалася розмова з моїм дідусем контррозвідником ОУН ще в 2008 році:

«Жи@ам на руку влаштувати нам війну. Що б ми самі один одного перебили, переколотили, втягнути сюди Росію для зачистки(а потім і РФ добити економічно). Щоб у підсумку забрати наші і їх землі та ресурси... Мета у них таж сама залишається, що в кагановичів і петровських в 32-33 роках минулого сторіччя(знищення українців), міняється лише тактика.
Вони тут хочуть свою державу будувати. Залишити кілька мільйонів рабів що б робили на них, а всіх інших знищити
»…

Тож мораль тут проста. До Зеленського та багатьох його сотоваришів варто застосувати стару дідівську формулу: чемодан, вокзал, Ізраїль. Відправити їх туди, де їх земля!

А що робити з найбільш запеклими ворогами України (незалежно від їх національності) радив ще Тарас Шевченко: Поховайте та вставайте, Кайдани порвіте. І вражою злою кров'ю. Волю окропіте.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Мафіозний спрут опанував всю структуру держави. Від корупції не сховатися навіть у лавах Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України...
вчора, 20:17
Опінії
В Україні не існує захисту прав власності. Він є на папері, але на практиці власнику доведеться вчитися виживати в умовах Дикого Заходу.
31 травня, 09:35
Політика
Мати Федорова володіє мотоциклом, який розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди
30 травня, 14:05
Кримінал
САП збирається оголосити в розшук звинуваченого в корупції депутата Трубіцина
30 травня, 07:35
Політика
Нового голову Верховного Суду Кравченка обрали 13 суддів, які взяли хабарі разом зі звільненим колишнім головою Князєвим, - Бутусов
27 травня, 12:15
Політика
Фірма подруги ексголови Дніпропетровської ОВА Резніченка отримала ще 250 мільйонів на дороги
27 травня, 09:10