Уряд передав на приватизацію Нафтогаз, Укрзалізницю, Укрпошту та ще понад 500 підприємств

ЕКОНОМІКА
27.12.2019, 18:08
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: agropolit.com

Також підготовано на приватизацію близько 60 підприємств «Укроборонпрому»

Уряд передав на приватизацію 530 державних підприємств.

Про це повідомляє урядовий портал.

«За майже 4 місяці на приватизацію передано більше державних об'єктів, ніж за всі 28 років незалежності. Це дозволить залучити інвестиції в низку держпідприємств і збільшити заробітні плати працівникам», – зазначив прем’єр-міністр Гончарук за результатами останнього засідання уряду. При цьому не вказавши кількісних показників «очікуваного покращення».

Він додав, що загальна балансова вартість погоджених на приватизацію активів складає 12 млрд гривень і у 2020 році розпочнуться аукціони через Прозоро.Продажі.
Зазначимо, що низка українських політиків неодноразово робили заяви, що ціна держпідприємств, які готують на продаж, занижена в десятки разів, звертаючи також увагу на ризики для нацбезпеки від продажу цих підприємств.

Як свідчать соцдослідження, громадяни України негативно ставляться до рішень уряду що до приватизації великих державних підприємств, скасування мораторію на продаж землі та легалізації грального бізнесу.

Нещодавно Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднило перелік 50 державних компаній з найбільшим показником чистого прибутку за перше півріччя 2019 року. У ньому є багато назв підприємств, які тепер готують на продаж.

Аналітики системи для перевірки контрагентів YouControl з’ясували, що більшість з них стабільно генерують прибуток протягом останніх п’яти років, займаються експортом та майже половина з них підпорядковується «Укроборонпрому».

Підписуйтеся на наш канал у телеграмі

Читайте також:
«Україна не зможе 2-3 місяці сидіти на дивані», – сказав Шмигаль
11 квітня, 07:25
Пташник нагадала, що з України безперешкодно вивозили маски на початку епідемії.
03 квітня, 11:39
Карантинні заходи не вплинуть на ремонт доріг.
01 квітня, 13:09
Раніше прогнозувалося зростання на 3,7%.
31 березня, 08:06
Уряд не бачить жодних підстав для реструктуризації державного боргу.
24 березня, 07:48