Уряд передав на приватизацію Нафтогаз, Укрзалізницю, Укрпошту та ще понад 500 підприємств

ЕКОНОМІКА
27.12.2019, 18:08
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: agropolit.com

Також підготовано на приватизацію близько 60 підприємств «Укроборонпрому»

Уряд передав на приватизацію 530 державних підприємств.

Про це повідомляє урядовий портал.

«За майже 4 місяці на приватизацію передано більше державних об'єктів, ніж за всі 28 років незалежності. Це дозволить залучити інвестиції в низку держпідприємств і збільшити заробітні плати працівникам», – зазначив прем’єр-міністр Гончарук за результатами останнього засідання уряду. При цьому не вказавши кількісних показників «очікуваного покращення».

Він додав, що загальна балансова вартість погоджених на приватизацію активів складає 12 млрд гривень і у 2020 році розпочнуться аукціони через Прозоро.Продажі.
Зазначимо, що низка українських політиків неодноразово робили заяви, що ціна держпідприємств, які готують на продаж, занижена в десятки разів, звертаючи також увагу на ризики для нацбезпеки від продажу цих підприємств.

Як свідчать соцдослідження, громадяни України негативно ставляться до рішень уряду що до приватизації великих державних підприємств, скасування мораторію на продаж землі та легалізації грального бізнесу.

Нещодавно Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднило перелік 50 державних компаній з найбільшим показником чистого прибутку за перше півріччя 2019 року. У ньому є багато назв підприємств, які тепер готують на продаж.

Аналітики системи для перевірки контрагентів YouControl з’ясували, що більшість з них стабільно генерують прибуток протягом останніх п’яти років, займаються експортом та майже половина з них підпорядковується «Укроборонпрому».

Підписуйтеся на наш канал у телеграмі

Читайте також:
Передбачається створення стратегії на 4 роки роботи.
24 вересня, 14:00
28 липня голова Кабінету міністрів із робочим візитом відвідає низку об'єктів області та зустрінеться з "пересічними" полтавцями.
27 липня, 11:09
Уряд своєрідно розподілив всі 66 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом.
26 липня, 16:53
Кабмін вніс цікавий проєкт закону до Верховної Ради.
21 липня, 12:29
Країна буде використовувати модель адаптивного карантину.
23 червня, 14:33
Уряд планує виносити на засідання уряду та у ВР питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму.
16 червня, 15:26