Хакери створили фішинговий сайт – підробку НАЗК, та крадуть дані декларантів

ПОЛТАВА
07.08.2018, 09:12

Міністерство юстиції попередило про появу в інтернеті фішингового сайту, що копіює сайт НАЗК. Через цей сайт невідомі крадуть персональні дані осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

«Державне підприємство «Українські спеціальні системи», Адміністратор Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, попереджає про розміщення в мережі Інтернет фішингового порталу Реєстру. Фішинговий ресурс розташовано за адресою portal.nazk.org.ua», – повідомляє міністерство.

Характерною ознакою підробки ресурсу є граматична помилка у назві сайту на головній сторінці: «Єдиний держаний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

«Щоб переконатися, що Ви перебуваєте на офіційному порталі Реєстру, зверніть, будь ласка, увагу на електронну адресу, зазначену в командному рядку Вашого браузера. Справжня адреса реєстру: portal.nazk.gov.ua», - повідомляють у Міністерстві.

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40