Хакери від геополітики прирікають людство на апокаліпсис

Опінії
18.11.2024, 07:16
Хакери від геополітики прирікають людство на апокаліпсис
Фото: Facebook

Світові торговці популізмом не здатні втілити свої (написані кимось) слова у найпростіші рішення. Тому від їхніх дій страждають усі.

Професор, блогер, філософ, перекладач та громадський діяч

Що світ так швидко змінився, чи це ми раптом побачили світ таким, яким він є без прикрас? Не Важливо, бо ми живемо у добу хакерства в усьому!

Ну, ось, погляньте ж-но, путінська росія вміло і без проблема хакнула Організацію Об'єднаних Націй. Фактично, обнулила усталену систему глобальної безпеки.

Також росія хакнула західну «свободу слова» (перш за все, звісно, на своїй території, де панує суцільна пропаганда). Але із цим вже принаймні починають боротися.

Натомість комуністичний Китай на чолі із диктатором Сі Цзіньпіном хакнув систему міжнародної торгівлі. Ну, бо йому важливо перетворити Піднебесну на центр світу.

Володимир Зеленський і Дональд Трамп (цей ось кадр примудрився навіть двічі) хакнули демократію. Втім, не вони перші та, певно, не вони й останні:

Я прийшов зламати систему!

– Ідіот, це ж система життєзабезпечення!

– Ой, та хіба то життя? От зараз как заживьом!..

Читайте також:
Опінії
10 років антикорупційного булшиту.
15 квітня, 10:00
Політика
Роман Безсмертний про політику Трампа.
08 квітня, 09:25
Економіка
47-й господар Білого дому закликав американців не панікувати. Мовляв, громадяни США мають бути сильними, мужніми й терплячими.
07 квітня, 19:00
Війна
Маск заявив, що засуджує тих, «хто заохочує війну», підкресливши її негативні наслідки для обох сторін.
07 квітня, 10:21
Опінії
Як би це не вививалося дивним, але Дональд Трамп — гарний і здібний учень Володимира Зеленського. Він теж закінчив війну у своїй голові.
25 березня, 20:31
Опінії
В Офісі пересидента на Банковій дуже хочуть розпродати Україну цілком і повністю чужинцям по частинах. Починалося ж усе із дрібного.
21 березня, 12:38