Хапуга, який захопив владу в Україні, посміявся в декларації

ПОЛІТИКА
06 січня, 12:00
Хапуга, який захопив владу в Україні, посміявся в декларації

Єрмак подав декларацію за 2022 рік, на його рахунках 782 525 грн та непогашений кредит на 1 млн.

Глава держави Андрій Єрмак задекларував прибутки за 2022 рік на загальну суму 568 037 грн.

Про це свідчить його декларація, яку подано 1 січня.

У розділі декларації «Доходи, у тому числі подарунки» Єрмак задекларував зарплату за основним місцем роботи у розмірі 568 037 грн та додатково вказав як дохід 78 396 грн – суму гарантійного ремонту його автомобіля.

У розділі фінансових зобов'язань декларант вказав непогашений кредит 2006 року у Сенс Банку (колишній Альфа-Банк, який належав путінському олігарху Фрідману), розмір якого на кінець звітного 2022 року становив 1 008 306 грн.

У власності Єрмака залишається квартира площею 107,8 кв. м, придбана у 2005 році. Її вартість на момент придбання становила 3 535 000 грн.

Ця ж квартира значилася у його декларації 2020 року.

Єрмак є власником автомобіля Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC випуску 2019 року. Його вартість на момент придбання (або останньої оцінки) – 2 972 776 грн. (У декларації 2020 року було вказано автомобіль Toyota Camry 2015 року випуску).

У декларації зазначено, що Єрмак не має цінних паперів.

Він власник корпоративних прав або їх частин у таких підприємствах:

  • Міжнародна правнича компанія (50%),
  • Гарнет Інтернешнл Медіа Груп (49%),
  • Міжнародна фармацевтична група (50%), Ер Пі Ай (100%).

Усі ці права, як зазначено у документі, передано до корпоративного управління.

Він також є кінцевим бенефіціаром компаній:

  • Міжнародна асоціація українсько-грузинського співробітництва у сфері іноземного інвестування,
  • Міжнародна правнича компанія,
  • Міжнародна фармацевтична група,
  • Гарнет Інтернешнл Медіа Груп,
  • Ер Пі Ай, М.Є.П.,
  • Українсько-грузинська медійна компанія.

На рахунках Єрмака задекларовано 782 525 грн, готівкою він зберігає $ 39 000 та 50 000 євро.

І це лише те, що Андрій Єрмак спромігся задекларувати. Більшу частину награбованого Єрмак оформив на підставних осіб та бізнес-партнерів.

Нагадаємо, що партнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес зрадників з ОПЗЖ Столара-Медведчука.

Бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити співзасновником в компанії, пов’язані з обраним від «ОПЗЖ» нардепом Вадимом Столаром і підозрюваним у державній зраді ексдепутатом Віктором Медведчуком.

Колюбаєв – український кінопродюсер, якого з Андрієм Єрмаком пов’язують спільні фільми.

З 2019 року, коли Володимир Зеленський виграв президентські вибори, а Андрій Єрмак потрапив в ОП, справи у Артем Колюбаєва доволі різко пішли вгору. З того часу кінокомпанії, до яких так чи інакше був причетний партнер Єрмака, отримали понад 60 мільйонів гривень держпідтримки, а сам Колюбаєв навесні 2021-го очолив Раду з державної підтримки кінематографії, яка, власне, і займається розподілом коштів, виділених на українське кіно.

Паралельно з кіносправами у Колюбаєва активно розвивався і непрофільний бізнес.

Хапуга, який захопив владу в Україні, посміявся в декларації_1

Партнер Андрія Єрмака Артем Колюбаєв увійшов в бізнес, який контролювався оточенням Вадима Столара та Віктора Медведчука. Цікаво, що ні дуже активний в соцмережах Колюбаєв, ні його дружина ніколи не згадували про участь кінопродюсера в будівництві.

Вадим Столар виїхав з України напередодні широкомасштабного вторгнення росіян і, за даними «Української правди», перебував на Лазуровому узбережжі Франції, не відвідуючи парламент і продовжуючи зберігати мандат народного депутата України. У січні 2023-го Столар несподівано повернувся в Київ і, за інформацією «УП», отримав гарантії збереження свого депутатського статусу до кінця каденції.

Навесні 23-го Колюбаєву «пощастило» зберегти і свою державну посаду очільника Ради з державної підтримки кінематографії. В березні термін повноважень її нинішнього складу закінчився, відповідно Артем Колюбаєв посаду мав би втратити. Але Кабмін вирішив пролонгувати цей термін аж до закінчення воєнного стану і ще на три місяці після нього.

Пояснень чому під час війни не можна було б переобрати профільну кінораду традиційно ніхто не надав, але бізнес-партнер Єрмака продовжив її очолювати.

Після цього зросла і бізнес-активність Колюбаєва.

У червні профільна Нацкомісія, яка відповідає за цінні папери, заявила про проведення пілотного проєкту. Йшлося про появу в Україні нового типу цінних паперів – «кредитних нот», а також про те, що експеримент став можливим через заяву приватної фірми «Маркет Консалт Плюс», яка і взяла проєкт на себе.

Цією компанією володіє Артем Колюбаєв та ще чотири інвестиційних фонди, пов’язаних як з ENSO, так і з самим бізнес-партнером Андрія Єрмака.

Відповідно, це компанія кінопродюсера під час великої війни в Україні, коли бізнес все дужче скаржиться на тиск правоохоронців та рейдерство, зуміла запустити сміливий експеримент з новим типом цінних паперів.

Вже за кілька днів після цього Артем Колюбаєв увійшов в ще один, новий бізнес. Він, разом з російським режисером українського походження Олексієм Кірющенком («Моя прекрасна няня», «Свати», «Слуга народу») став співвласником компанії-виробника БПЛА Culver. Продюсер і режисер отримали в компаніях, які входять в Culver, по 5%.

Цікаво, що це сталося після того, як безпілотники від Culver почали користуватися у військових таким попитом, що їх почали купувати з коштів президентського фонду United24, а на горизонті схоже замайорів новий великий контракт.

Через Олега Татарова Єрмак взяв під повний контроль правоохоронну систему України. Татаров одноосібно управляє НАБУ, САП, БЕБ, ДБР, СБУ та Національною поліцією. А «смотрящим» за бізнесом Андрій Єрмак поставив свого бізнес-партнера Артема Колюбаєва. 

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Журналісти дослідили перехід Андрія Єрмака від юриспруденції та кіновиробництва до політичної вершини.
25 листопада, 15:44
Світ
Новий-старий президент США виконуватиме забаганки свого ізраїльського патрона. Не пса, звісно, а скаженого маніяка у прем'єрському кріслі.
17 листопада, 07:09
Позиція
Зеленський, у якого 20 травня 2024 року скінчились президентські повноваження, вчинив черговий злочин.
31 жовтня, 11:27
Політика
Саме цей «спрут» і став основним джерелом корупції.
26 жовтня, 14:13
Політика
«Слуга народу» Олександр Дубінський розкритикував мирний план Зеленського та дії ОП.
19 жовтня, 18:00
Політика
Позаконституційний Єрмак разом із колишнім президентом представляють Україну.
25 вересня, 09:15