Харківський схемник йде дерибанити бюджет Полтавщини

ПОЛІТИКА
28.07.2022, 11:47
Харківський схемник йде дерибанити бюджет Полтавщини

Харківський схемник Мандріков йде на підвищення до Полтави

Хлібне місце у Полтавській обласній військовій адміністрації готується зайняти харківський "схемник" Дмитро Мандріков, який прославився 10-річним інтенсивним дерибаном бюджетних коштів на парковках Харкова та любов’ю до приватних вечірок.

Про це пише Телеграф.

За даними видання, все йде до того, що сфери ремонту доріг та капітального будівництва в Полтавській області стануть черговою "чорною дірою", де безслідно зникатимуть бюджетні гроші.

Мандріков уже повідомив у мерії Харкова, яка займається роботою КП «Харківпарксервіс", про своє звільнення з насидженого місця та відхід "на підвищення" в сусідню область.

За словами Мандрікова, на Полтавщині він відповідатиме за капітальне будівництво та ремонт доріг та покликаний жорстко контролювати всіх підрядників, щоб жодна гривня, виділена на ремонт, не була витрачена без особливого контролю, а по суті зелене світло буде тільки там, де хороші відкати.

Мандріков – людина не надто публічна, але добре відома у Харкові як багаторічний "головний паркувальник міста". З 2012 року Мандріков обіймав посаду директора харківського комунального підприємства "Харківпарксервіс". І за ці 10 років вульгарний чиновник зробив із підприємства, покликаного надавати необхідні послуги харківським автолюбителям, корупційну клоаку.

На фото крайній праворуч Дмитро Мандріков
На фото крайній праворуч Дмитро Мандріков

Щоб краще розуміти, якого масштабу можливості тепер відкриваються перед фахівцем із розкрадання коштів на парковках, слід зазначити, що нещодавно на ремонт доріг області було виділено 98 млн. гривень і це був лише початок. Як зазначає в Телеграф , буквально 26 липня Полтавська облрада виділила з обласного бюджету на ремонт найпроблемніших ділянок доріг області ще понад 100 млн грн . Протягом року на ці цілі буде виділено ще мінімум 270 млн грн, але вже з дорожнього фонду держбюджету. Тобто досвідченому дерибанщику буде десь розгулятися.

Причому перші 98 млн. грн. – це гроші територіальних громад. Кожна виділила наскільки можна з власного бюджету, щоб і собі забезпечити нормальними дорогами, і державі допомогти створити ефективну логістику для оборони.

Цими засобами і "керуватиме" Мандріков, а враховуючи його таланти та здібності, відточені у Харкові, немає жодного сумніву, що добре відремонтованих доріг на Полтавщині не буде, а гроші, як у цього діяча водиться, розчиняться.

Ми уже повідомляли, що Мандріков як давній знайомий і земляк нинішнього голови Полтавської ОВА Дмитра Луніна вже видавав себе як "смотрящого" за будівництвом та ремонтом доріг на Полтавщині від губернатора.

Аналізуючи його харківську біографію та «подвиги», то відразу можна зрозуміти, що чекає на Полтавщину.

Посаду директора КП "Харківпарксервіс" Мандріков зайняв ще за часів президентства Януковича, коли корупція та дерибан були справою повсюдною. Однак після Революції Гідності молодий і вульгарний чиновник не тільки не втратив посаду, а й отримав можливість проводити у сфері паркувального сервісу Харкова "європейську реформу".

Реформування галузі він майже 10 років старанно саботував, розповідаючи на всіх майданчиках, що мовляв, встановлення паркоматів у Харкові – справа безнадійна і неефективна, оскільки автомобілісти нібито просто не платитимуть за паркування.

Всі ці роки гроші за паркування в Харкові збирали переважно контрольовані Мандріковим фірми-прокладки, які отримали в оренду ділянки для паркувань. А міськбюджет в результаті отримував від цих фірм справжні копійки і обслуговування парковок було або зовсім збитковим, або приносило мізерний, номінальний прибуток. У 2020 році, наприклад, одне паркувальне місце приносило до бюджету міста аж 13 копійок прибутку на день . При цьому дружина Мандрікова за ці роки отримала елітну нерухомість, дорогі авто і мільйонні доходи в декларації від досить сумнівного бізнесу.

У 2015 році стосовно Мандрікова навіть відкрили кримінальне провадження через величезні втрати міськбюджету від діяльності КП "Харківпарксервіс", але досвідчений дерибанщик ухитрився відмазатися і ось тепер готовий йти на підвищення, де можна буде красти ще більше. Ну а для Полтавщини, як і для обороноздатності країни, такі кадри, як Мандріков, можуть надто дорого обійтися під час війни.
 

Джерело

Автор : Михайло Василенко
Читайте також:
Кримінал
Заставу було зменшено до 107 мільйонів. Тепер Коболєв перебуватиме на свободі без електронного браслета.
25 вересня, 12:05
Політика
Закупівельники Національної поліції та Нацгвардії України (НГУ) як і раніше віддають перевагу закритим процедурам в тиші кабінетів.
24 вересня, 09:48
Політика
Замість СІЗО Юрій Гусєв може опинитися у посольстві України в Азербайджані.
23 вересня, 11:56
Кримінал
Керівнику столичної філії «ПриватБанку» повідомлено про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України.
23 вересня, 07:04
Кримінал
Він незаконно отримав номери оперативного прикриття та «оперативний талон» від МВС Вигівського для своєї машини.
22 вересня, 07:19
Позиція
Кулініч, Лунін і Біленький просувають хапугу Галину Мусієць на керівника управління землеустрою та земкадастру Полтавської міської ради.
21 вересня, 12:55