«Хоч якась диверсифікація», – мовив чорт, міняючи пательню

Опінії
20.12.2021, 09:42
«Хоч якась диверсифікація», – мовив чорт, міняючи пательню

...Це – не адюльтер, це – державна зрада!

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Це ми до того, що кожен новий день каденції блазня множить перелік статей, за якими ця чужа українству недолугість буде притягнута до відповідальності. І буде на тій пательні клоун вужем гадючитися (перепрошуємо за оксюморон). Буде, буде – скільки мотýзку не плети.

Перші п'ять попередників разом стільки разів об Конституцію ноги не витирали, скільки шостий насланий над однією ст.111 поглумився! І це тобі не Люду Янукович, у дівоцтві Настенко, на Любу Полєжай міняти, це – не адюльтер,  це – державна зрада.

Та кінець мотузці сплетуть колись, адже за наявності стабільно ураженого зеленою цвіллю ядра на Кобищанах перспективи «божого суду» для бубочки губляться у лопушинні під парканами.  А з огляду на те, що клоун вже натворив, він приречений лізти на трон й удруге.

І присутність коЗе в навколишньому  середовищі стає все більш токсичною. Щодень.

Принагідно нагадуємо означення того, що ми спостерігаємо, з підручника психіатрії: «Хвороба вирізняється тим, що пацієнт нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу: ця реальність затягує хворого щораз глибше, в розвинених стадіях перетворюючи його життя на сон. Хворий живе в іншому світі — і зовсім байдужий до навколишніх цінностей і реалій». Товариство, це – цитата! Перевіряйте тут.

Не знаємо – як вам, а нам страшнувато. Симптоми ж бо очевидні. За підручником. Ось лише діагностовані напади соціальної дисфункції останнього тижня. 

На додачу до вже моблізованих «Дому» і «Суспільного» перетворення й каналу «Рада» на зелену помийницю. Бо треба ж через щось вливати срач до вух бабахнутої на всю голову біомаси. 

Жалюгідна брехня прем'єра про завалені вугіллям подвір'я ТЕС. Чи він теж тримає нас за лохів? Два кліки і ось реалії зі шмигалевого сайту:

«Хоч якась диверсифікація», – мовив чорт, міняючи пательню_1

У мешканців Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей, які входять до Бурштинського енергоострова, вихід один – молити усіх своїх богів (на тамтешніх теренах з богами порядок) про відвідини Ель-Ніньйо у січні-лютому. Не зжаляться всевишні – гаки або ж бурулька. 

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України  Буданов живе в одному приватному будинку з громадянином Росії і помічником депутата Дердуми Валуєва, шахраєм і хамом Гогілашвілі. «Давнім другом», котрого розвідник знає два з половиною роки… Люди, це випадає навіть з підручника психіатрії, це – дистильований сюр!

Помічниця Зе, наближеніша за Мендель (хоча – куди було ще тісніше) Марія Левченко, дружина згаданого хама Гогілашвілі присутня на всіх (!!!) нарадах Верховного Головнокомандувача. На нарадах, на які тарганів мали б допускати за спецперепустками.

І німуючий офіс Містера Мускула. Ні мур-мур. Ні відосика. Сушить треньку.
«Хоч якась диверсифікація», – мовив чорт, міняючи пательню_3
Читайте також:
Політика
Так само приховано та не задекларовано наявність житла в Варшаві, в якому зареєстрований її чоловік Віталій Луценко.
15 червня, 13:21
Війна
На слуг урода закон про мобілізацію не розповсюджується. Вмиратимуть лише українці?
03 червня, 15:27
Політика
Щедрі донори «Слуги народу» зареєстровані у хрущовці на Хмельниччині і всі пов’язані з ексдепутатом Київради
22 квітня, 11:30
Політика
Депутат задекларував годинники Rolex, авто Mercedes S-класу.
20 лютого, 10:25
Політика
Блазні й діти кухарок, пролізши до влади у 2019 році, зробили все, щоби занапастити українську державність. Їхня мета — поразка у війні.
12 січня, 07:11
Кримінал
Він у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку «єдинороску»
08 січня, 16:55