Хомчак назвав Україну щитом Європи та надіється на вступ до Північноатлантичного альянсу

ПОЛІТИКА
04 квітня, 13:31
Хомчак назвав Україну щитом Європи та надіється на вступ до Північноатлантичного альянсу
Фото: Лівий Берег

В цей день 72 роки тому було створено НАТО.

Вступ нашої держави до НАТО зміцнить не тільки Україну – він так само посилить Організацію Північноатлантичного договору. За останні роки Збройні Сили України стали справжнім щитом Європи, а наша країна – активним контриб’ютором євроатлантичної безпеки.

Про це сьогодні, 4 квітня, в день створення НАТО заявив Головнокомандувач Збройних Сил України Руслан Хомчак, передає Міноборони.

“Вітаю партнерів з річницею створення Альянсу і зичу, щоб мир і стабільність у всьому світі були відновлені”, – підкреслив Хомчак.

Він також нагадав, що світ після Другої світової війни прагнув миру і стабільності. Саме з цією метою 4 квітня 1949 року створено воєнно-політичний блок – Організацію Північноатлантичного договору. І що у лютому 2014 року вперше з повоєнних часів міжнародно визнані кордони в Європі були порушені. 
 
“Російська федерація тимчасово окупувала та спробувала незаконно анексувати Крим і Севастополь, окупувала частину території суверенної держави і розв’язала криваву війну. Це не тільки об’єднало українців у спротиві підступному загарбнику, але й переконало у необхідності вступу до Північноатлантичного альянсу”
, – цитують слова Хомчака на сторінці Моноборони у ФБ.

“Сьогодні нашому Альянсу виповнюється 72 роки. За останні 70 років світ кардинально змінився і НАТО завжди змінювалось з ним”, – нагадують на сторінці НАТО.

Читайте також:
Визволяти окупований Крим, а також деякі райони Донецької та Луганської області "гарант" пропонує виключно шляхом переговорів.
15.09.2020, 13:11
Упродовж карантину кілька тисяч громадян Фінляндії зголосилися поповнити лав сил оборони країни.
29.05.2020, 12:24
Відтепер обов'язкове тестування мають проходити медпрацівники та поліціянти, задіяні в заходах з недопущенням поширення COVID-19.
19.05.2020, 19:37
Почастішали випадки використання хакерами теми коронавірусу для проведення кібератак.
18.03.2020, 12:02
Система охорони газових об’єктів і досі провокує на низку питань.
13.01.2020, 11:02