Ховаємо правду, сцикуне, ховаємо ся?

Опінії
21 жовтня, 09:43
Офшор
Офшор

Доводиться признаватися, що бажання присікатися до зелених світу сього вже стало якоюсь насланою маною.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Певною нав'язливою потребою, фізіологічною необхідністю...

Інколи й думка пропече: «Ну, ось, ти, Джузеппе, й догрався з голобельщиною – з дині дах зірвало…» (Джузеппе – ненормальна людина, голобельщина – грубе критиканство, диня – голова, дах зірвало – обезґлуздило – Див. Словник жаргонної лексики).

І, чесне слово, коли день, бува, добігає кінця, а ти, перелопативши  звалища непотребу в мережах, не вичухав жодної блохи з машкари блазня на троні, почуваєшся нездарою і скнієш від думки про надарем змарновані роки… Що той Павка Корчагін.

Та подібне самобичування – рідкісне явище. Блохи йдуть косяком.

Якась дещиця падлючих істот – ще в стані гнид, набирають медійної, офісної і фінансової ваги. Але вже сьогодні від лєщенок з подоляками несе таким, що сумнівів не залишається – і ці екземпляри набудуть загрозливих розмірів вгодованих зелених ропух.

Обачливо зазначимо, що параметрів антропометрії одіозних гігантських організмів зі служивого збориська це не стосується – непохитно дотримуємося толерантного ставлення до людей з особливими потребами. Нехай, бідолахи, товстішають. No to racism на Кобищанах!

З острахом очікуємо, коли репнуть ті лантухи, набиті лайном з оманами, вагнергейтами, офшорами-95, єрмаками, татаровими, венедіктовими – не один Печерськ накриє нечистотами. Та сьогодні дезінфекційного розчину на клавку компа і руки після відвідин зелених нужників пішло менше – зранку голобельщина була компенсована омріяним позитивом: Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив результати опитування, проведеного 15-18 жовтня.

Цитуємо, і аж ніби відлягло від дощадку незеленого серця: «Відносно найбільшу підтримку має В. Зеленський: у разі участі у виборах зазначених у списку кандидатів чинний президент отримав би 24,7% серед тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором».

Так-так! І особливої довіри немає до нашої соціології, і дівку той танцює, хто годує хамоном, але ж мінус дев'ять відсотків зразу – щось та значать! Принаймні, упевнюємося, що «Вагнергейт», Pandora Papers, відставка Разумкова та все чіткіші ознаки орвеллівського міністерства правди в ідіотських діяннях РНБО вартують не менше ніж вміст холодильника.

Адже до цього рейтинги блазня, не дивлячись на влаштований ним атракціон з булавою (хі-хі), вперто трималися на цяцянках. А бидло й силосом не годуй – дай помріяти про одного-єдиного посадженого навесні, мільярди берез і сосен, шкрабів-мільйонерів, новенький асфальт на дорозі від реанімації до цвинтаря, український модуль на Місяці.

Та капості з побутування Нелоха і його оточення, помножені на газ по $1100 і на вірогідно повну відсутність газу, вугілля, дров і ядер для ланцюгової реакції, таки просувають порохоботські ідеї в маси. Багато говорять про теплу ванну, в якій тримають усього з себе святого Зе єрмакові опричники. Себто, їхній президент перебуває у своєму віртуальному світі і нічого навкруж впритул не видить. Можливо.

Тоді зрозуміло, що лише неадекватна людина, позбавлена можливості сприймати світ по-Лєніну (власними відчуттями) могла зробити ось оцей висновок: «До речі, президенти, і Урсула фон дер Ляєн, і президент Шарль Мішель, мене (Зе – авт.) вітали більш всього з судовою реформою, з земельною реформою і з Законом про олігархів».

Стиць! Або знову «здрастє».
Читайте також:
Або не стріляйте в пуцькограя, він тим грає, чим уміє...
03 грудня, 09:38
Захід через свої ЗМІ цілеспрямовано зливає Зеленського, дискредитуючи його образ Голобородько у суспільстві
25 листопада, 13:38
Інакше Коломойський на пару з Путіним серйозно візьметься за Зеленського і допоможе Кремлю загарбати Україну зсередини.
17 листопада, 12:38
В Одного з Найвеличніших Лідерів Світу інші плани
09 листопада, 14:07
Тарас Козак, Віталій Хомутиннік та Ігор Кушнір врятували свої літаки від санкцій РНБО
01 листопада, 10:56
То з державним ладом, то з $300 000 за описку...
28 жовтня, 09:13