Християни Ґази моляться за мир

СВІТ
08 січня, 07:09
Християни Ґази моляться за мир
Фото: Anadolu Ajansı

Сіоністська пропаганда демонізувала палестинців, приписуючи всіх до «ісламських терористів». Насправді ж у Ґазі проживає безліч християн.

Про це в інтерв'ю одному з провідних турецьких Anadolu Ajansı заявив настоятель катедрального Собору Святого Порфирія отець Іса Месіг Філістілім. За його словами, після 7 жовтня 2023 року християнські культові споруди смуги Ґази стали притулком для цивільних від бойовиків ЦАХАЛ.

Ізраїльські масовані атаки тривають уже понад три місяці, через що цілковито зруйновано інфраструктуру та знекровлено колись привабливу перлину Східного Середземномор'я. На тепер навколо Собору Святого Порфирія замість дзвонів та співів чути звуки бойових літаків, гармат і танків.

«Радість, яку наші парохіяни зазвичай відчувають під час Різдвяних свят, змінилася скорботою, страхом і тривогою. Ніхто не знає, що на них чекає у майбутньому. Ми всі, незалежно від віросповідання, стали жертвами руйнівної ізраїльської агресії та важких, інтенсивних обстрілів, внаслідок яких багато хто з них загинув.Зараз ми молимося, щоби ця геноцидна війна як найшвидше завершилася миром», — настоятель заявив настоятель храму.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що воїни пітьми освячені зіркою Давида коять справжній геноцид на Землі обітованій. Цивілізований світ свідомо намагається не помічати злочини сіоністів проти палестинців.

Отець Іса Месіг Філістілім
Отець Іса Месіг Філістілім
Читайте також:
Світ
Сіоністська маріонетка із берегів Потомаку обрала шлях конфронтації з Ізраїлем. 46-й президент США вмив руки палестинською кров'ю.
11 квітня, 12:19
Світ
Сміховинний військово-релігійний політичний режим в Ірані нарешті відповів сіоністам. Усі посольства Ізраїля названо «законною ціллю».
09 квітня, 19:34
Політика
Дипломатичний діалог між Абу-Дабі та Тель-Авівом «заморожено» на невизначений термін. Причина: вбивство 7 працівників ООН у Ґазі.
07 квітня, 14:42
Світ
«ЗА» проголосувало 14 членів Ради безпеки із 15, США – утрималися.
25 березня, 18:07
Світ
Держдеп США оголосив санкції проти низки ізраїльських поселенців на окупованому Західному березі річки Йордан.
15 березня, 09:25
Світ
На жаль, припинення масових убивств у смузі Ґази триватиме не довше за священний для мусульман місяць Рамадан. Потім терор відновиться.
28 лютого, 08:23