Хто сьогодні при владі в Україні ?

ПОЛІТИКА
11.11.2021, 14:15
У місті Костопіль Рівненської області перепоховали 25 жертв НКВС
У місті Костопіль Рівненської області перепоховали 25 жертв НКВС
Фото: УІНП

Помпезні вшанування 80-річчя Голокосту в Києві та по всіх містах України й тихе поховання мучеників-українців в м. Костопіль.

Вчора в м. Костопіль, що на Рівненщині, владою, інститутом Національної пам'яті в присутності десятка військових і кількох священників ПЦУ тихо, без розголосу були поховані рештки людей вбитих НКВД в 40-ві - 50-ті роки XX ст., повстанців УПА та членів їх сімей.

Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook Роман Коваль.

Чому тихо?

Бо комусь дуже не потрібна картина масових злочинів, що чинилася бандами НКВДистів на окупованих західноукраїнських землях. Влада цьому підіграла і посприяла, щоб не громадськість у своїй масовості, а кілька десятків людей віддали шану мученикам української землі.

Помпезні вшанування 80-річчя Голокосту в Києві та по всіх містах України й тихе поховання мучеників - українців в м. Костопіль.

То хто сьогодні при владі в Україні ?

Чи не діти й онуки катів, вбивць українців, котрі бояться правди та розголосу про звірства які чинили  їх діди й батьки?

Ганьба, Костопільській міській владі, що не зуміла організувати достойний похорон жертв НКВД!

Ганьба, Інституту Національної пам'яті, котрий напевне так і не знає, чию пам'ять він має повертати із забуття в Україні!

Історія - зброя! Знаючи її, не будемо допускати помилок в майбутньому.

Вічна пам'ять Вам, мученики землі української!

Слава Україні!

Читайте також:
Книги
Відомий літературний твір карельського і фінського народів висунуто на конкурс Європейської комісії зі збереження історичної спадщини.
15 червня, 07:52
Історія
Російська історія заснована на викрадених в інших і підкорених Москвою народів артефактах та неодноразово переписана на замовлення режимів.
02 червня, 09:08
Опінії
18 травня 1944-го — 78 років тому — почалася депортація кримських татар, а потім інших народів Криму.
18 травня, 13:45
Опінії
Щороку 9-10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні. Натомість у Фінляндії подібною об'єднавчою для всієї нації датою є 12 травня.
12 травня, 17:01
Історія
А тим часом Мелітополь перетворився на черговий абсцес провадженої орками "війни алтарів".
11 травня, 17:00
Світ
Влада бельґійської столиці вирішила позбутися всіх топонімів у місті, пов'язаних із росією та її культурною присутністю у "серці Європи".
06 травня, 21:23