Хто в Україні захищає терористичну державу Ізраїль?

18.08.2023, 16:41
Хто в Україні захищає терористичну державу Ізраїль?
Фото: Facebook

Перш за все це євреї та віряни, які сповідують юдаїзм. За ними йдуть ті, хто має давні зв'язки із режимом у Тель-Авіві, а ще майно і бізнес.

Якби окремі апологети на кожному кроці не волали б, як Тель-Авів насправді нам допомагає, але робить це ПРИХОВАНО, просто ТРЕБА ПОВІРИТИ. То цей цинізм було б трішки легше перенести.

З одного боку, я можу зрозуміти, коли такі апологети – українські євреї, які просто мають відповідний емоційний зв'язок. Це нормально.

Але ж з іншого боку коли ізраїльські погранці масово депортують прибулих з України. Причому, роблять це під вигаданими приводами – мова ж зазвичай теж не про татар чи лемків, а про наших травмованих захисників.

Автор : Віктор Трегубов
Читайте також:
Політика
Це пов’язано із загрозою шпигунства з боку росії та Китаю.
вчора, 17:20
Війна
Швеція готується до того, що росія може в будь-який момент випробувати НАТО, окупувавши острів у Балтійському морі.
вчора, 11:48
Війна
Велика Британія разом із союзниками, розгорнула збройні сили для забезпечення цілодобового спостереження за російськими суднами.
09 квітня, 14:04
Політика
Кремль намагається вплинути на результати виборів, використовуючи соцмережі та пропаганду.
02 квітня, 17:05
Війна
Уряд Польщі ухвалив рішення продовжити тимчасовий контроль на кордонах із Німеччиною та Литвою ще на пів року — з 5 квітня до 1 жовтня.
29 березня, 13:40
Війна
В Естонії вночі 25 березня збитий з курсу дрон врізався в димову трубу електростанції в Аувере.
25 березня, 11:45