Хто заробляє гроші на розпіареній «екоактивістці» Греті Тунберг?

СВІТ
25.09.2019, 05:55
Хто заробляє гроші на розпіареній «екоактивістці» Греті Тунберг?

Шведська «екоактивістка» Грета Тунберг не лише користується колосальною підтримкою «сильних світу цього», але й приносить заробіток іншим особам.

PR-спеціаліст Рентцхог заробив на Греті майже 1 млн євро, йдеться у матеріалі BBC.

У жовтні 2018 року Рентцхог запросив її до «молодіжної ради директорів» створеного ним екологічного стартапу «We Don't Have Time».

27 листопада було оголошено про продаж нових акцій, а інвесторам обіцяли потенційні надвисокі прибутки завдяки створенню вірусного контенту на екологічну тематику. Грету використали у рекламних матеріалах 11 разів.

Родина Грети стверджує, буцімто не знала про комерційні цілі піарника і що ніколи не брала ні копійки за публічну діяльність доньки.

Водночас у BBC нагадали про сумнівність екологічних ініціатив молодої активістки. Грета відмовилася від польотів літаком. У січні 2019 року вона поїхала на форум у Давосі потягом, весною вона так об'їздила Європу, а влітку вирушила на вітрильнику через Атлантику, щоб взяти участь у саміті ООН. Проте для організації цієї подорожі двом членам її команди довелося здійснити додатковий переліт до Нью-Йорка й назад, зазначили у виданні.

Читайте також:
Американсько-турецькі відносини мають цілий список проблемних точок, одним із яких є так зване "курдське питання".
08:12
Ніяка громадянська війна не спалахне у найближчі роки на території Франції, бо її громадяни — самозакохані особи, звиклі до комфорту.
07:01
На черзі конкурси на кращого наглядача та кращого ката.
вчора, 17:00
Він пропонує місяць безкоштовного харчування для тих, хто надасть наукові докази про захист маски
вчора, 16:05
Слава Україні та Слава Бельгії в так званий день Росії.
вчора, 12:16
Жоден адепт лівої ідеолоґії не має пропустити визначну подію, яка цієї неділі, 13 червня, відбудеться у місті Салем у штаті Таміл-Наду.
12 червня, 15:15