Хто звільняє українську землю від українців?
В Україні найвищий рівень смертності і найнижчий рівень народжуваності у світі – ЦРУ
Україна вийшла на перше місце у світі за рівнем смертності та на останнє за рівнем народжуваності.
Такі дані оприлюднені у нещодавніх звітах ЦРУ щодо демографічної ситуації у світі.
За цими даними, смертність в Україні становить 18,6 на 1 тис.осіб, що є найвищим показником серед усіх країн.
На другому місці за рівнем смертності опинилася Литва з показником 15,02 смертей на 1 тис. осіб, а третє місце займає Сербія з 14,9 смертей на тисячу людей.
Найнижчий рівень смертності зареєстровано в Катарі – 1,4 на 1 тис. осіб.
Щодо народжуваності, Україна має найнижчий показник у світі – лише шість новонароджених на 1 тис. людей. Передостаннє місце займає французьке володіння Сен-П'єр і Мікелон із 6,4 народжень на 1 тис. осіб.
Лідером за рівнем народжуваності є Нігер з показником 46,6 народжень на 1 тис. осіб.
«Останній Бастіон» нагадує читачам, що за надоптимістичним варіантом, за 26 років нас буде приблизно 25-30 мільйонів у кордонах 1991-го. Але як нація ми продовжимо вимирати.
Зараз, найменша група населення — це діти віком від 0 до 4 років, тобто саме та група, яка триматиме демографічну піраміду в найближчі 50 років. Без фактора міграції, у нас найчисленніша демографічна група – це вікова категорія 35-39 років — майже 3,5 мільйона осіб.
Очевидно, за 25 років усі вони стануть пенсіонерами, а найменша — група у віці 0-4 роки — 1,5 мільйона осіб, а також 20-24 роки — 1,3 мільйона осіб. Особливо показовою є група у віці 0-4 роки: 2050 року представникам цієї групи буде понад 30 років.
У 2013 році населення України складало 45,5 млн осіб; за умови відсутності перепису, ця цифра могла бути завищеною на декілька мільйонів. Перша фаза «демографічного колапсування» відбулась у 2016 році — внаслідок окупації Криму та частини Донбасу, а також в результаті першої хвилі міграції за кордон, населення країни скоротилось до 42,7 млн (цифри знову ж таки завищені).
У 2021 році чисельність населення в Україні вже визначали на рівні 37 млн осіб (міграція та наслідки пандемії). Отже, перша фаза — це скорочення населення з 45 до 37 млн або на 8 млн осіб, тобто на 19%.
Друга фаза розпочалась із початком повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Чисельність населення скоротилось з 37 до 28 млн або на 9 млн осіб чи 24%, а сукупно Україна втратила 17,5 млн людей (природне скорочення, міграція, населення в окупації, втрати на війні, пандемія) або 39%.
Дивним чином, але відбувся дивовижний збіг: на кожній фазі ми втрачали в середньому по 20% демографічного потенціалу. Якщо війна буде заморожена у 2024-му році, фінал колапсування демографічної моделі застигне на позначці приблизно 25 млн людей.
У випадку продовження війни на найближчі 2-3 роки, Україна може втратити чергові 20% свого демографічного потенціалу або 5 млн осіб; тобто населення ризикує скоротитись до 20 млн. Ще більш катастрофічна ситуація відбувається з робочою силою працездатного віку: її чисельність скоротилась з 19,4 млн до 11 млн або на 8,4 млн осіб, тобто на 43%.
За оцінками ООН, щонайменше 6,5 мільйона українців виїхали за кордон. Довгостроковий вплив цієї війни відчуватиметься поколіннями.
Станом на кінець 2023 року в країнах ЄС отримали статус тимчасового захисту 4,24 млн людей з України.
Нагадаємо читачам, що Володимир Зеленський заявив про готовність воювати до останнього українця.
За каденції Зеленського Україна поступово перетворюється в окуповану Палестину. Основною політичною стратегією «слуг неукраїнського народу» є: зменшення населення України, знищення української культури та історії.