Хуцпа від сіоністів

ПОЛІТИКА
03 січня, 16:10
Хуцпа від сіоністів

«1+1 media» та «Квартал 95» не хочуть визнавати свої помилки та продовжуватимуть знущатися з українців.

«1+1 media» заявила, що номер з програми «Новорічний вечірній квартал», в якому висміюється українська мова переселенки зі Скадовська, не буде опублікований на ютуб-каналах «1+1 media». Повний випуск «новорічного кварталу» перемонтують і оприлюднять на платформах каналу без цього номеру.

Про це канал повідомив у відповідь на запит «Детектора медіа».

Пресслужба також надала коментар від студії «Квартал 95». Там заявили, що поважають усіх скадовців та загалом переселенців із тимчасово окупованих територій.

Повний текст заяви «Вечірнього кварталу»:

«Любі скадовці та всі глядачі, кого міг образити номер про дівчину, яка говорить українською мовою з помилками, із новорічного випуску «Вечірнього кварталу». Творча команда, яка створювала цей випуск, жодним чином не хотіла образити ваші почуття. Ми любимо і поважаємо усіх скадовців та всіх українців, які чекають на повернення додому на окупованих територіях. Ми поважаємо всіх, хто не забуває українську мову, перебуваючи у тимчасовій окупації, та тих, хто докладає зусиль для переходу на українську мову на вільній землі. Ми цінуємо кожного і з нетерпінням чекаємо вашого повернення додому, докладаючи максимум зусиль для звільнення всієї української території.

У випусках «Вечірнього кварталу» ми жартуємо над собою, над власними недоліками та, звісно, іноді гіперболізуємо. Це був саме такий випадок. Ми хотіли показати, що ніколи не пізно вчитися говорити українською, навіть якщо ти до цього нею не розмовляв. Деякі люди і досі не переходять на українську, бо бояться помилок. Кращий спосіб подолати страх – посміятися над ним. В цьому номері ми гіперболізували ситуацію. Щоб, навпаки, показати, що не страшно робити навіть грубі помилки при переході з російської на українську, більш соромно – продовжувати говорити мовою ворога. І про це актори декілька разів наголошують у самому номері.

Але жодним чином цим номером ми не мали на меті нікого образити. І якщо цей номер зачепив чиїсь почуття, ми приносимо свої вибачення. Роздування зради на рівному місці грає на руку ворогові, і поширенням цієї зради ви даєте кацапським ЗМІ черговий привід.

Гуртуймося у цей складний час та не дамо ворогу посіяти розбрат серед українців».

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що у новорічному випуску сіоністи з Зе-Кварталу висміяли мешканців тимчасово окупованого Скадовська.

Українці розцінили цей номер як «плювок в душу», особливо враховуючи, що Скадовськ зараз в окупації, і його жителям, яких Зеленський віддав на поталу російським окупантам, й так важко. 

Пізніше стало відомо, що учасниця скандального номера Ірина Гатун любить 9 травня і пілотки, а ще 2018-2019 року відпочивала в окупованому Криму – у Феодосії, Коктебелі та Ялті.

Перед різдвяними святами, 95 квартал вирушив у турне по всій країні. Їм весело. Вони продовжують насміхатися над українцями й заробляти гроші.

Свої «вибачення» прислужники сіоністів з «1+1 media» та «Квартал 95» нехай засунуть собі назад.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Десять років тому вистояла Україна і українці, а Зеленські тоді публічно знущалися над закатованими протестувальниками.
20 лютого, 15:05
Опінії
А ще в 2018-2019 році гарно проводила час в окупованому Криму — в Феодосії, Коктебелі та Ялті.
03 січня, 09:50
Політика
Міський голова Скадовська закликав режисерів «Кварталу 95» вибачитися перед людьми.
02 січня, 16:15
Виміри
Мамаївське кодло у Полтавській міській раді та Інституті розвитку міста саботувало вшанування пам'яті Героя України
28.06.2023, 15:25
Виміри
Мамаївські колаборанти відмовилися вшановувати пам'ять Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.
07.04.2023, 11:55
Виміри
Валерій Пархоменко позбавив полтавську громаду права перейменувати одну з вулиць міста на честь Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.
15.03.2023, 19:35