Хунта Ніґера готується вбити посла Франції

ПОЛІТИКА
31 серпня, 20:22
Хунта Ніґера готується вбити посла Франції
Фото: Yeni Şafak

Так звана "Військова рада", котра захопила владу у Ніамеї, оголосила про зняття недоторканності з голови французької дипломатичної місії..

Відповідний документ із посиланням на власні джерела серед проросійського режиму Ніґера оприлюднило видання "Le Parisien", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Представники хунти самочинно відкликали дипломатичну недоторканність посла Франції пана Сильвана Іттé у зв'язку із нібито "терористичною загрозою та шпигунською діяльністю".

За словами французького державного службовця із міністерства закордонних справ, «поліції Ніґера надано вказівку вжити необхідних силових заходів», які крім обов'язкової депортації можуть означати фізичну ліквідацію.

Водночас в уряді президента Емманюеля Макрона поки ніяк не прокоментували нечувані дії проросійської хунти у Ніамеї, що офіційно спирається на багнети терористів ПВК "Вагнер".

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що нова державна адміністрація Ніґеру, відкинувши колишню метрополію, повернулася обличчям до іншого, більш хижого колонізатора зі столицею у Москві.

Хунта Ніґера готується вбити посла Франції_1
Читайте також:
Кримінал
Причиною вказаного кроку влади Південноафриканської республіки названо... "банальну переповненість тюрем".
12 серпня, 21:12
Світ
Який неприємний сюрприз для кремлівського бункерного щура напередодні відкриття африканського шапіто у Санкт-Петербурзі.
26 липня, 19:57
Війна
Крім місцевих військовослужбовців армії африканської країни на базі розміщувалися російські бойовики із компанії Євгєнія Пригожина.
22 квітня, 18:24
Економіка
Москва підкупила Каїр чималим ясаком. Тепер найбільша за чисельністю африканська країна перебуває у російській антизахідній коаліції.
10 березня, 21:07
Опінії
Голова казначейства США каже, що путін створив економічні проблеми розпочавши війну
21 січня, 13:25
Життя
Цей далекоглядний проект прийшов до Адама Діме, коли він повернувся додому після кількох років роботи в Європі.
29.12.2022, 15:26