Хунта Ніґера готується вбити посла Франції

ПОЛІТИКА
31.08.2023, 20:22
Хунта Ніґера готується вбити посла Франції
Фото: Yeni Şafak

Так звана "Військова рада", котра захопила владу у Ніамеї, оголосила про зняття недоторканності з голови французької дипломатичної місії..

Відповідний документ із посиланням на власні джерела серед проросійського режиму Ніґера оприлюднило видання "Le Parisien", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Представники хунти самочинно відкликали дипломатичну недоторканність посла Франції пана Сильвана Іттé у зв'язку із нібито "терористичною загрозою та шпигунською діяльністю".

За словами французького державного службовця із міністерства закордонних справ, «поліції Ніґера надано вказівку вжити необхідних силових заходів», які крім обов'язкової депортації можуть означати фізичну ліквідацію.

Водночас в уряді президента Емманюеля Макрона поки ніяк не прокоментували нечувані дії проросійської хунти у Ніамеї, що офіційно спирається на багнети терористів ПВК "Вагнер".

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що нова державна адміністрація Ніґеру, відкинувши колишню метрополію, повернулася обличчям до іншого, більш хижого колонізатора зі столицею у Москві.

Хунта Ніґера готується вбити посла Франції_1
Читайте також:
Світ
Як встановила міжнародна команда науковців, рукав найбільшої африканської річки, знаходився поряд із Ґізою. Проте із віками водойма висохла.
22 травня, 06:01
Світ
Вашинґтона намагається зберегти втрачені на користь Москви позиції в африканському регіоні Сахель. Поки справи йдуть кепсько.
14 травня, 14:45
Світ
Десятилітню антиджихадистську операцію завершено.
23.12.2023, 07:10
Кримінал
Причиною вказаного кроку влади Південноафриканської республіки названо... "банальну переповненість тюрем".
12.08.2023, 21:12
Світ
Який неприємний сюрприз для кремлівського бункерного щура напередодні відкриття африканського шапіто у Санкт-Петербурзі.
26.07.2023, 19:57
Війна
Крім місцевих військовослужбовців армії африканської країни на базі розміщувалися російські бойовики із компанії Євгєнія Пригожина.
22.04.2023, 18:24