Чоловіки з Ніґеру вже сунуть на Європу

СВІТ
28.08.2023, 16:00
Чоловіки з Ніґеру вже сунуть на Європу
Фото: The Telegraph

Здійснений за підтримки російських терористів цьогорічний військовий переворот у Ніамеї повпливав на поточні зміни у складі населення.

Сотні чорних нелегалів розпочали свій шлях до Старого світу з Ніґеру, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на авторитетне видання "Euronews".

На сьогодні тисячі потенційних мігрантів спорудили наметові містечка у прикордонній зоні з Лівією, де не перший рік триває громадянська війна, але побоюються нападу хунти.

У таких таборах посеред Сахари здебільшого перебувають чоловіки віком від 16 до 35 років, але трапляються і молоді жінки, – всі вони намагалися потрапити до Європи, тікаючи як від проросійського режиму, так і від ісламістів.

Однак не тільки мурини з Ніґеру воліють розпочати нове життя у Старому світі, разом із ними ще й сотні нелегалів із сусідніх Малі, Буркіна-Фасо, Чаду, Ніґерії, Кот-д'Івуарі, Беніну й Тоґо, але доля їхня під питанням.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що над "чорним континентом" занесено сірник, який от-от спалахне через російсько-китайське збройне втручання у регіон Сахель.

Чоловіки з Ніґеру вже сунуть на Європу_1
Читайте також:
Світ
Політика інтегрального мультикультуралізму дає свої плоди. Старий світ більше не буде таким, яким його знали досі, там відсутній дух Європи.
29 квітня, 12:34
Світ
Кремль влаштовує ситуація, коли мільйони бідняків із Душанбе, Хороґа і Куляба будуть батрачити у РФ. Це призведе до етнічного конфлікту.
29 березня, 08:21
Політика
У ресурсної федерації немає майбутнього, це вже очевидно, хоч до її розвалу шлях не близький. На жаль, Україна проллє ще вдосталь крові...
04 січня, 13:36
Світ
Колона вирішила вийти напередодні візиту до Мексики держсекретаря США Ентоні Блінкена.
25.12.2023, 18:35
Світ
Польща попередила про загрозу провокації з боку Білорусі та потенційну небезпеку, яку представляє в цій країні група найманців вагнера.
11.08.2023, 10:35
Світ
В уряді Беньяміна Нетаньягу вирішили прийняти у себе росіян і білорусів, надавши громадянство за спрощеною процедурою.
30.05.2023, 16:01