Ігри «захисників»

ПОЛТАВА
19.03.2019, 11:33

Серйозні сайти, репутація яких меншою мірою пов'язана з кількістю підписників, більшою – з іменами авторів і темами, що ними висвітлюються, давно діагностують у цивілізації небезпечну інфекційну недугу: «гострий лівий ідіотизм». Повторимо, з вашого дозволу, банальне. Певна нудота ситого суспільства від споживання ерзацу, незадоволення забюрократизованою владою, ілюзорна реальність безкінечних серіальних шоу та їх героїв і ще ціла низка соціального та інтелектуального негативу вихлюпнули з ополонки штатного Трампа, «жовті жилети» невгамовних мусью, венесуельця Мадуро, італійського Конде, угорського Орбана, чеського Земана.

На наших теренах усі симптоми ГЛІ спостерігаємо у клініці Зеленського, Киви, Капліна, Ляшка. От звинувачуйте нас у расизмі, ігнорації ролі народних мас в історії, епатажному снобізмі, але ми не відступимося – оця популістська піна, що наразі повінню розтікається від Сяну до Дону, є наслідком провальної у підсумку боротьби з неписьменністю. Згадайте, чим володарка дум домогосподарок і тупуватих «сватів», переможниця національного (йоханий бабай!) конкурсу Євровіжн-2019 МАРУВ захищала своє право на культурну проституцію? Тим єдиним, що ще має, окрім вокального таланту: демонстрацією свого повного невігластва. Ні-ні, тверк – не окремий чинник, воно (вертіння гарними нівроку сідницями, які теж, до речі, не набуті, а від щедрот творця) є складовою тупості.

Чимось IQ штабних експертів КоЗел'авідрізняється від рівня співучої сепаратистки? З їх нахабним впарюванням непевному електорату блазня на пост головнокомандувача через 10-відсоткову маржу на стукацтві і підняттям учительства на висоту, яка не снилася ні Леніну, ні Крупській? Кожен четвертий українець аж заходиться виском від усвідомлення затребуваності своєї недолугості у всеукраїнському масштабі. Якби ж оті інфіковані ГЛІ читали наші блоги… Хоча… починати курс читання у тих колах слід з букварика.

До Сергія Миколайовича – натхненника усіх перемог полтавських соціал-демократів. Всепланетарна пошесть не могла оминути і наших ліваків. Президентські перегони (президента пишем, парламент – на умі) спонукають пана Капліна до перманентного пошуку приводів засвітитися. Хоч би й вчергове дурнею.

Вождь найпростіших ощасливив націю створенням всеукраїнської профспілки власників земельних паїв (https://poltava.to/news/50279/).Те, що селян Полтавщини, як і увесь посполитий український загал, ошукує аграрна мафія, не потребує коментарів. Ошукує безжально, повсюдно, нахабно, з особливим цинізмом. Нормальні люди усі дзвони викалатали, благаючи владу і суспільство нарешті дати хід ринку на українських чорноземах! Щоби хоч якась дещиця отих нещасних, даруйте, невблаганно вимираючих власників паїв змогла скористатися правом отримати від своєї землі щось реальне. І не демагогією слід займатися тим же найпростішим, а врешті-решт винайти «аграрний велосипед», на якому котять до щасливого побутування цивілізовані громади.

Хтось із каплінських клевретів читає оцей пост? Якщо не влом (опановуємо лексикою КоЗел'а, з чим дідько не жартує…), підкажіть невгамовному ініціатору ідентифікувати мух в котлетах. Право на пораду маємо – товчемося на спілчанських теренах мало не піввіку.

Покроково для простих: клікаєте на іконку вашого інет-браузера, заходите на популярний пошуковий Ґугл і набираєте у полі запиту слово «Профспілка», на першому зверху сайті «Вікіпедія» знайомитеся з прийнятим у цивілізованому світі визначенням. У разі виникнення проблем з виходом на оригінальне тлумачення терміну, цитуємо: «Професі́йна спі́лка (профспі́лка) — добровільна неприбуткова громадська організація, галузева спілка, що об'єднує громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їхньої професійної (трудової) діяльності (навчання) (виділене автором)».

Якщо представник Федерації профспілок України у Верховній Раді України, майже голова її Соціального комітету не готував тексту для «Новин Полтавщини» і прес-служба СДПУ тупо підставила вождя, пропонуємо послуги з ліквідації прикрої лакуни у елементарних знаннях із соціальної сфери.

Усі готові, прості? Вчитайтеся, будь ласка.

Власники земельних паїв за замовчуванням не можуть бути членами громадської організації, призначення якої у суспільстві – об'єднувати людей найманої праці і, як варіант, тих, хто навчається ними бути. Об'єднувати задля скорочення робочого часу, підвищення заробітків, створення безпечних умов праці. Об'єднання роботодавців не іменується профспілкою, ідеологічні однодумці, на кшталт вашої соціал-демократії, носять назву партійців, заскочені проблемами котячих, досі невпізнаних літаючих об'єктів і спасіння співвітчизників на водах тощо об'єднуються за інтересами – в асоціації, товариства, Коза Ностри, тайожні союзи. Навіть психічно уражені суб'єкти (панове, без образ!) мають свою організацію під назвою «Палата №6», а не профспілку.

Радили б консолідаторам внести зміни до установчих документів новоспеченої організації. Щоправда, поспішати особливо не треба – від піар-ініціативи популістів ошуканих власників земельних паїв ні грітиме, ні знобитиме.

Прикро, що змушені критично поцінувати не глибоко продуману, як на нас, участь товариша і колеги Миколи П. у соціал-демократичному псевдопрофспілковому шоу. У активі пана Миколи – дійсно знаного і авторитетного профспілкового лідера (голови галузевої обласної організації справжньої профспілки, депутата обласної ради) – послідовна, безкомпромісна і принципова позиція, безліч проведених захисних акцій і перемог. Головувати у пшик-асоціації спільно з Почесним Головою Сергієм-Vox populi?

Не комільфо.

Вадим Демиденко

Читайте також:
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03