​Ігрові заклади негативно впливають на громаду міста, — полтавці

ПОЛТАВА
31.08.2019, 08:33
​Ігрові заклади негативно впливають на громаду міста, — полтавці

Заборонити діяльність ігрових закладів, які ховаються під вивісками кафе і лотерей з різними назвами, вимагають від влади Полтави небайдужі.

Відповідна електронна петиція вже з'явилась на сайті Полтавської міської ради. Ініціатор — громадянин Павло Собчук зазначає, що під виглядом ставок на спорт у вказаних ним закладах здійснюється протиправна діяльність, що суперечить чинному законодавству України.

Чоловік також наголосив, що в приміщеннях не тільки працюють ігрові автомати, але й продають спритні напої. Тож відвідувачі подібних закладів, особливо у спальних районах Полтави, під впливом алкоголю та азарту можуть становити небезпеку для громадського порядку.

Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
вчора, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
вчора, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56