Ілля Кива: Бублик розхитує бойові підрозділи у пошуках будь-якого піару

УКРАЇНА
03.10.2014, 14:07
Ілля Кива: Бублик розхитує бойові підрозділи у пошуках будь-якого піару

1 жовтня 40 бійців батальйону «Полтава» разом із Юрієм Бубликом прибули до Міністерства внутрішніх справ до Києва і вимагали там відставки Іллі Киви, який їх не влаштовує.

Позиція бійців батальйону нам не зрозуміла, бо страйкувати стражам правопорядку заборонено Законом України «Про міліцію», як і залишати територію гарнізону без дозволу керівника УМВС.

Нещодавно на сайті інтернет-видання «Полтавщина», яке офіційно не зареєстроване відповідно до Закону України «Про ЗМІ», і на нашу думку займається маніпулюванням суспільної думки, кандидат у народні депутати Воблик у своєму блозі прямо критикує комбата Киву, говорячи про його гріхи в минулому, наводить події та вчинки з його життя. У рядках Бублика яскраво відчувається осуд та неприязнь… Але ж, пане Бублику, ви вважаєте, що маєте право судити людей? Навряд. Перебуваючи на посаді сільського голови Ковалівки, «непорочний Бублик» крав з бюджету кошти, за що пізніше і був засуджений (мат-ал "Валянки Бублика вимагають люстрації"). Свої грішки вже забуті й давно пережиті, а от покритикувати когось та облити багном заради власної вигоди – це уже звична тактика самопіару Юрія Васильовича. На мою думку, очерняти інших людей, коли у самого рильце у пушку – це просто абсурдно. У кожної людини є шанс виправитися. На сьогоднішній день ми бачимо, що Ілля Кива саме там, у зоні АТО, а Воблик займається популізмом та самопіаром. А те, що було колись, на совісті комбата. Судити можна тоді, коли можеш із упевненістю сказати, що твоя совість чиста.

Та все ж повернемося до спецпризначенців із батальйону «Полтава», котрі поїхали у Київ. Уся ця історія подається з різних сторін: хтось їх підтримує, хтось засуджує. Журналісти «Останнього Бастіону» проводячи журналістське розслідування, поцікавились думкою Іллі Киви.

«Бублик – це взагалі зрадник, котрий готовий створювати піар на будь-чому. У цей час, коли наша батьківщина потребує об’єднання для боротьби з російським агресором, він розхитує бойові підрозділи у пошуках будь-якого піару, який може хоч якось підняти його рейтинг. А щодо 40 бійців котрі поїхали до Києва і разом з Бубликом домагалися мого відсторонення, - це люди зі слабкими морально-патріотичними підвалинами. Вони на сьогоднішній день, не просто не готові фізично, а й морально», - висловив свою думку Ілля Кива журналісту в телефонному режимі.

З приводу покарання 40 бійців їх комбат розповів, що буде призначена київська комісія, котра проведе перевірку. І якщо будуть виявлені дисциплінарні порушення, то з ними будуть розбиратися. Але на думку Киви, ці спецпризначенці стали просто жертвами маніпуляції.

Окрім вищесказаного, комбат «Полтавщини» розповів, що зараз батальйон знаходиться під Маріуполем. Основна задача спецпризначенців – фільтрація. Це виявлення сепаратистів серед мирного населення, а також нічне патрулювання і розвідка.

«У батальйоні «Полтавщина» зараз 60 чоловік. Цього разу ми добре укомплектовані: у нас є важка зброя, а також розвідувальні групи у складі цих 60 чоловік», - поділився Кива.

На запитання журналіста, як там зараз обстановка та які настрої, комбат «Полтавщини» розповів, що зараз затишшя перед бурею. Кожна сторона активно накопичує сили. Тому бійці готуються до найтяжчого.

Активісти «Останнього Бастіону» найближчим часом відвідають батальйон «Полтавщина» під Маріуполем, щоб не в телефонному режимі, а наживо поспілкуватися із бійцями з приводу ситуації в батальйоні.

Хочемо зазначити, що Юрій Воблик уже, використовуючи надбання Майдану, використовуючи призначення свободівця Бугайчука на посаду голови Полтавської ОДА, понапризначав своїх водіїв, секретарів, тітушок, на «хлібні» посади, потребує захисту від майбутньої люстрації. Саме тому йому і його «побратимам» так потрібний контроль над загоном спецпризначення «Полтавщина».

Ми сподівались, що країна, пройшовши Майдан, зміниться.

Що вже не буде тітушок, що не буде насильства. Що в Верховній Раді не буде депутатів, засуджених за розкрадання бюджетних коштів та підробку документів, що не буде популістів.