Ілон Маск послав «на@уй» рекламодавців, яким не подобається його підтримка Палестини

СВІТ
30.11.2023, 15:00
Ілон Маск послав «на@уй» рекламодавців, яким не подобається його підтримка Палестини

Засновник соцмережі X залишив повідомлення для рекламодавців, яких не влаштовує його антиізраїльська позиція.

У мережі поширили відео, де Ілон Маск 29 листопада під час інтерв'ю New York Times у Нью-Йорку коментує дії рекламодавців.

«Не рекламуйте. Якщо хтось намагатиметься шантажувати мене рекламою, шантажувати грошима, то нехай іде н***й» — заявив Маск.

Під час інтерв'ю він обурювався на звинувачення в антисемітизмі та сказав, що рекламодавці, які залишили X, раніше відомий як Twitter, не повинні думати, що можуть шантажувати його.

Пізніше генеральний директор X Лінда Яккаріно схарактеризувала інтерв’ю Маска як «широкомасштабне та відверте» та виступила перед рекламодавцями.

«X стоїть на унікальному та дивовижному перехресті Free Speech і Main Street, і спільнота X є потужною та готова вітати вас» — написала вона на платформі.

Раніше «Останній Бастіон» повідомляв, що Маск оголосив війну компаніям Apple, Comcast, Disney, IBM, Paramount, Warner Brothers, що бойкотують соціальну мережу X/Twitter.

Він стверджує, що вказані транснаціональні корпорації, у раді директорів яких сидять нащадки Юдиного коліна, вимагають не викривати ізраїльську брехливу пропаганду.

«Я закликаю людей зі здоровим глуздом стати на бік X, щоби захистити свободу слова! Ми разом маємо завадити заткнути всім людям вільного світу рота бізнес-гігантами за цілком адекватну критику», — написав на своїй Twitter-сторінці власник соцмережі.

Читайте також:
Світ
Американський мільярдер МакКорт хоче придбати TikTok
16 травня, 09:00
Політика
Всі, хто пише «не доведено, що соцмережу Дурова контролює ФСБ», нагадують тих, хто казав: «Не доведено, що РФ керує терористами на Донбасі».
01 травня, 20:32
Світ
Користувачі повідомляють про проблеми з входом у персональні акаунти
05 березня, 17:46
Світ
Для підтвердження особи потрібно надати паспорт державного зразка, а також доведеться зробити селфі-знімок із паспортом у руках.
19.08.2023, 14:35
Світ
Домен x.com раніше перенаправляв відвідувачів на сайти з порно та азартними іграми.
27.07.2023, 10:39
Світ
Цукерберг не хоче платити видавцям. Доступ до новин буде припинено у Канаді після набрання чинності законом "Про онлайн-новини".
23.06.2023, 10:05