Маск оголосив війну транснаціональним корпораціям

ПОЛІТИКА
19 листопада, 11:15
Маск оголосив війну транснаціональним корпораціям
Фото: Disney Dining

Компанії Apple, Comcast, Disney, IBM, Paramount, Warner Brothers бойкотують соціальну мережу X/Twitter. Усе через підтримку Палестини.

Про це повідомив сам власник соцмережі Ілон Маск. Він стверджує, що вказані транснаціональні корпорації, у раді директорів яких сидять нащадки Юдиного коліна, вимагають не викривати ізраїльську брехливу пропаганду.

Нібито, дозволяючи говорити правду про геноцидну політику Ізраїлю та публікувати жителям Палестини факти жахливих злочинів сіоністів «розпалює антисемітизм». Ілон Маск зауважує, що своїми діями всі ці бізнес-конгломерати намагаються впровадити цензуру.

«Я закликаю людей зі здоровим глуздом стати на бік X, щоби захистити свободу слова! Ми разом маємо завадити заткнути всім людям вільного світу рота бізнес-гігантами за цілком адекватну критику», — написав на своїй Twitter-сторінці власник соцмережі.

Цього тижня згадані вище корпорації припинили раніше укладені рекламні угоди з X/Twitter. Причина — соцмережа і сам Маск нібито відіграли важливу роль у поширенні інформації про масові вбивства палестинців, вчинені Ізраїлем у Ґазі, а також викритті брехні сіоністської пропаганди.

Маск закликав прихильників свободи слова підтримати його у майбутній боротьбі проти транснаціональних корпорацій. Він опублікував документ, в якому запевнив, що продовжить захищати право кожного користувача соцмережі на вільне висловлювання своєї думки.

«У понеділок наші юристи подадуть «термоядерний» позов проти компанії Media Matters, яка опублікувала брехливе дослідження рекламного охоплення в X. Ми плануємо притягнути до відповідальності всі компанії, які видалили свою рекламу з X, звинувативши особисто мене в антисемітизмі», — наголосив Маск.

Нова хвиля нападок на відомого інноватора, філантропа та без перебільшення генія сучасності почалася після того, як він публічно підтримав звинувачення лівої єврейської організації Anti-Defamation League у пропаганді ідей «білої переваги» та небажанні виступати проти пропалестинських меншин, які стають демографічною більшістю у західних країнах. Природно, що Маск відкинув всі наклепи сіоністів на себе та соцмережу, готуючись відстоювати свободу слова у суді.

Читайте також:
Світ
Проросійський прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль нарешті вперше сказав правду. Однак вона не сподобалася американським громадянам.
28 листопада, 15:45
Світ
Сіоністська банда почала наступ на свободу слова і права громадян говорити правду. У державному утворенні Ізраїль запровадили цензуру.
24 листопада, 09:31
Опінії
Хочете побороти проблеми, треба припинити про них говорити.
24 жовтня, 17:21
Блоги
У що перетворилося Суспільне мовлення
06 вересня, 12:33
Політика
Свобода слова – фундаментальне право людини, і без неї неможливо захистити решту прав, включно із правом на життя.
02 серпня, 17:23
Політика
Було встановлено, що зі статті в урядовому виданні зник коментар представниці Асоціації міст України Оксани Продан
27 липня, 12:13