Ілон Маск візьме участь у російській техноконференції

ПОЛІТИКА
14.11.2023, 06:47
Ілон Маск візьме участь у російській техноконференції

Маск виступить на московській конференції та покаже свій чат-бот.

Американський мільярдер виступить на міжнародній конференції AI Journey 2023, яка відбудеться у Москві, присвяченій штучному інтелекту, пише EU Reporter.

За даними видання, на конференції Маск збирається розповісти про свою нейромережу Grok, яка найближчим часом буде інтегрована в X/Twitter. Очікується, що окрім Маски конференцію відвідають дослідники та розробники у сфері штучного інтелекту з Китаю та Індії.

Grok - це чат-бот на базі власних технологій штучного інтелекту від компанії XAI, що належить Маску, аналог-конкурент чату GPT. Для навчання ШІ використовували дані із соціальної мережі X/Twitter, якою теж володіє Маск. Тому Grok отримує інформацію в реальному часі, що має стати його головною перевагою.

За задумом розробників він може не тільки відповісти «майже на всі» питання користувачів, у тому числі на питання, які зазвичай ігноруються чат-ботами конкурентів через цензуру, а й підказувати, яким чином скласти запит для отримання більш точної відповіді. Маск попередив, що Grok здатний дотепно жартувати і виявляти «бунтарські нахили», тому людям, які не мають почуття гумору, його краще не використовувати.

Конференція AI Journey 2023 пройде 22-24 листопада у Москві. На сайті конференції Ілон Маск станом на вечір 13 листопада не був заявлений як спікера.

Ілон Маск останнім часом робить багато проросійських заяв, часто повторюючи риторику пропагандистів Кремля.

Зокрема, він запропонував президентові України Володимиру Зеленському «припинити відправляти українську молодь на передову» та піти на переговори з путіним.

Читайте також:
Війна
Тестування технологічної інновації на одному із відтинків Південного фронту пройшли успішно. Невдовзі дрони застосують безпосередньо у бою.
13 травня, 06:01
Життя
Раніше перехід зими у весну, а осені в зиму не вдавалося зазнімкувати із земної орбіти через рухливість супутників. Нині ситуація змінилася.
31 березня, 19:08
Життя
Технологічна інновація управляється дистанційно зі смартфона і може робити ін'єкції. Наразі тестується пристосування штучного інтелекту.
25 січня, 06:08
Економіка
Інноваційні смартфони від південнокорейського виробника мають здатність синхронно передавати телефонні дзвінки. Це приголомшує клієнтів.
18 січня, 21:37
Економіка
Сі Цзіньпін активно підтримує свого кремлівського бункерного васала путіна. Зокрема, у галузі військової промисловості та технологій.
05 січня, 07:01
Економіка
Поки Зе-влада жебрає і ніяк не активізує вітчизняний ВПК, японський бізнес працює. Toyota інвестує $8 млрд у завод акумуляторів у США.
31.10.2023, 21:38