Імітація sapiens

ПОЛТАВА
11.07.2019, 04:09

Особа з гіпертрофованим марнославством (синонімічний ряд: хизування, зарозумілість, любов до слави і шанування) повсякчас потребує сприятливих ситуацій для реалізації свого істеричного психотипу. Саме такі характери зіпсували життя багатьом талановитим і знаменитим лицедіям. Зокрема, доля «великого артиста», нашого антигероя з часів захопленості сталінським улюбленцем Ліоном Фейхтвангером, римського імператора Нерона – яскраве тому свідчення.

До чого наші давньоримські розумування? До того, що наразі маємо свого Нерона. Авжеж, справи можуть дійти й до спалення «Риму».

Півтора місяці бурхливої «діяльності» Володимира Олександровича Зеленського, котрого біс поплутав згодитись на чийсь прикол: «А слабо прециком?!», щодень упевнює нас у фатальних наслідках вибору українського електорального бидла і його компанії.

Уточнюємо для ранимих: «бидлом» тут називаємо девіантне «громадянство», яке в силу різних обставин (відсутність базової освіти і велосипеда, специфічні умови дитинства і юності, набуті та вроджені вади тощо) не здатне на адекватне сприйняття дійсності. Таких зацькованих у кожному суспільстві є потроху. Десь – менше, десь, не будемо показувати де – чи не кожен п'ятий-шостий. З-поміж усіх кандидатів наших недавніх президентських перегонів цьому сегменту виборців імпонував духовно найближчий приколіст. Конкурувати з Голобородьком виявилося не до снаги приколістам штибу Ляшка, Капліна, Рабиновича. І не через слабший кошторисний ресурс, а, передовсім, з огляду на незрівнянно могутніший і миттєво розкручений потенціал практикуючого блазня.

До «компанії бидла» відносимо нестійке, як виявилося, середовище несправжніх українців (quercus robur?), які усі несправедливі образи на керівництво Липецької кондфабрики, хамовитого тролейбусного кондуктора і власну не завжди нетолерантну тещу трансформувало у непереборну хіть до нових облич. Все ще продовжуємо заламувати руки і стогнати від неможливості відповісти на риторичне: «Чи ви, люди, подуріли?!». А люди ж з освітою, іменами, дітьми…

Скарбничка приЗекових приколів щодень наповнюється новими іскрометними перлами. Шорти на чиновних литках рабів ОфіПре, мокра курка у маріупольському фонтані, шаурма як конкурентка сала і шоколаду, тупа безпосередність джинсової прески Мендель, засилля продюсерів і клоунів «Кварталу» (Фрейд: «…сичі в гаю перекликались…») usw.

Тепер до Борисполя.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/10/7220509/

Що ото було на презентації однокурсника Діми Разумкова з важко адаптованим до Київщини прізвищем Бно-Айріян у якості очільника стольного передмістя?!

Президент України Володимир Олександрович Зеленський до секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка: «Вийдіть отсюда. Вийди отсюда, розбійник ти. Плохо чуєш мене? Я Вас спрашиваю, це Ви? Будете на райадміністрації кричати… Exit… Іди гуляй, Господи».

Це що – понти криворізького пацана чи вже сливе сформовані царські замашки на «кого хочу – страчую»? Неврівноваженість від недосипу через гасання торонтами і передками? Чи реакція на сімейні нелади з пані Оленою? Дефіцит шаурми через надмірний КоЗе'попит чи елементарна хамська невихованість? Внутрівидові розбірки (а Годунок з дітьми агітував і голосував за Зеленського)?

Перевірено «Українською правдою»: Святошинський райсуд Києва рішенням від 16 травня 2002 року, яке є в розпорядженні «Української правди», засудив Ярослава Годунка до 5 років, бо той як водій машини "Беркуту" (МВС) брав участь у квартирних крадіжках, – але звільнив від відбування покарання, встановивши випробувальний термін на 3 роки з урахуванням каяття і відшкодування шкоди. За законом, судимість вважається погашеною після завершення терміну покарання.©

Засмутили не догідливі оплески найнятих до зали «слуг народу Бориспільщини», а покірні потилиці бориспільських мужиків і щелепи, смирно опущені до ширінок. Навскидку важко було виокремити сміливих за Висоцьким («настоящих буйных мало»), але якийсь десяток осіб з людською гідністю міг би і фрондернути. Адже наступним президентським кроком буде довгий хук справа у чиновну щелепу. У повній відповідності із заповітом ростовського в'язня Монте-Янека.

З того ж Ліона Фейхтвангера: «Кожен носить маску і навіть собі самому здається тим, ким хоче бути, а не тим, ким є насправді». Або оце: «Чим упевненіше ставиш на людську глупоту, тим більше у тебе шансів на успіх».

Зе! успіх гарантовано. Ви ж, друзі, чуєте, як вищить у захваті від свого опричника Зе!-Грозного означене нами бидло?! Сподіваємося, що після бориспільського фурору Зе!пахана хоча б компанія бидла порідіє.

P.S. Опущене преЗедентом місцеве самоврядування в особі секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка подало судовий позов на Володимира Зеленського з вимогою вибачень і компенсації за моральну шкоду.

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3136757

Вадим Демиденко

Читайте також:
Журналісти «Останнього Бастіону» запитали полтавців, чи задоволені вони роботою нової влади.
15:55
Дорослого чоловіка, який демонстрував статеві органи дітям, судитимуть у Кременчуці.
11:02
Упродовж 20-22 січня кременчуцькі автовласники мають бути готові до заторів.
вчора, 10:05
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
18 січня, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25