Імовірність висадки десанту в Одесі низька, – Conflict Intelligence Team

ВІЙНА
21 березня, 21:07
Імовірність висадки десанту в Одесі низька, – Conflict Intelligence Team
Фото: Telegram

У кремлівського бункерного щура закінчилася морська піхота, особовий склад якої міг би спробувати напасти на Одесу.

Про це з посиланням на власні джерела у стані ворога повідомило видання "Conflict Intelligence Team", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Стверджується, що у кривавого путінського режиму на сьогодні не має достатніх сил для здійснення десантування з моря.

«За нашими даними, практично всі перекинуті з'єднання морської піхоти рф або знищені, або залучені у більшості боях на території України. Поки російські наземні війська не підійдуть до Одеси, обійшовши або взявши Миколаїв, висадки десанту очікувати не варто. Проте ми не впевнені, що навіть у цьому випадку росія матиме достатньо підготовлених сил на десантування», – зазначило видання "Conflict Intelligence Team".

Водночас уточнюється: можливість російського десанту з Чорного моря в Одеській області все одно не можна повністю скидати з рахунків, знаючи, на що здатний шизофренік Пуйло.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що напередодні бійці полку "Азов" потопили ворожий катер проєкту "Раптор".

Читайте також:
Війна
Безпека тилу – один із найважливіших чинників війни, тому у західних областях активно тренують бійців поборювати ворожих диверсантів.
14 липня, 08:01
Війна
Агресивну війну розв'язану росією проти волелюбної України можна виграти не автоматом, а виключно ракетами, літаками та артилерією.
12 липня, 18:12
Війна
Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.
05 липня, 21:15
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18
Війна
Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.
31 травня, 07:45
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27