Індійські борчині звинуватили тренерів у сексуальних домаганнях

СПОРТ
23.01.2023, 20:23
Індійські борчині звинуватили тренерів у сексуальних домаганнях
Фото: scmp

Громадська думка розділилася, враховуючи гендерні стереотипи серед індійців.

Сидячу акцію протесту під керівництвом однієї з найуспішніших борчинь Індії в столиці країни Нью-Делі було скасовано після того, як голова федерації боротьби погодився відійти, поки не буде розслідувано звинувачення щодо сексуальних домагань проти нього.

Вінеш Фогат, перша індійська борчиня, яка виграла золото на Іграх Співдружності та Азійський  іграх, сказала, що, хоча вона сама особисто не була мішенню, сексуальна експлуатація інших 10-20 жінок тривала протягом десяти років. 

За словами Вінеш Фогат, скарги не тільки ігнорувалися — жінкам погрожували смертю, якщо вони висловляться.

Чоловіки та жінки, які почали сидячий страйк у середу, завершили її в суботу після того, як міністр спорту Анураг Сінгх Тхакур сказав, що голова федерації боротьби Брідж Бхушан Шаран Сінгх «відійде вбік і допоможе в проведенні розслідування», яке буде завершено через чотири тижні.

Фогат походить з сім'ї борців з Хар'яни на півночі Індії. Її п'ять сестер також борчині. Коли батько помер, їхній дядько, колишній борець, виховував їх і навчав боротьби.

Дівчата виросли в традиційному суспільстві, де жінки повинні були лише готувати їжу та доглядати за худобою, і зрештою вирвалися з бідності завдяки кар’єрі борців. Їх історія не є незвичайною. Багато індійських спортсменів і спортсменок мають схоже походження й часто сприймають спорт як єдиний вихід із бідності.

Громадська думка щодо звинувачень розділилася, особливо враховуючи те, як борчиням вдається досягати успіхів у спорті, долаючи суспільні та гендерні стереотипи.

Читайте також:
Політика
Вітчизняні можновладці не вчаться на помилках минулого, повторюючи їх. Нині Україна на межі загибелі через дії блазнів в урядових кабінетах.
26 травня, 11:15
Світ
Мусульманська громада традиційно вважається доволі закритим середовищем. Однак у закладах освіти Німеччини стан справ зовсім інший.
24 квітня, 12:37
Полтава
Некомпетентність депутатів і чиновників просто зашкалює. Громадськість обурена блюзнірським ставленням до загиблих на фронті Героїв.
23 квітня, 19:04
Політика
В Україні мають працювати такі соціальні ліфти, які першочергово задовольнятимуть права і потреби українців. Тих, хто володіє солов'їною.
21 квітня, 20:58
Політика
Поки чоловік членкині Зе-команди ухиляються від служби, вона радить іншим чоловікам та їхнім жінкам закрити роти щодо демобілізації...
14 квітня, 13:54
Політика
Кунаєв активно просував інтереси державного зрадника та колишнього керівника заводу «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.
20 березня, 18:03