Індійські борчині звинуватили тренерів у сексуальних домаганнях

СПОРТ
23 січня, 20:23
Індійські борчині звинуватили тренерів у сексуальних домаганнях
Фото: scmp

Громадська думка розділилася, враховуючи гендерні стереотипи серед індійців.

Сидячу акцію протесту під керівництвом однієї з найуспішніших борчинь Індії в столиці країни Нью-Делі було скасовано після того, як голова федерації боротьби погодився відійти, поки не буде розслідувано звинувачення щодо сексуальних домагань проти нього.

Вінеш Фогат, перша індійська борчиня, яка виграла золото на Іграх Співдружності та Азійський  іграх, сказала, що, хоча вона сама особисто не була мішенню, сексуальна експлуатація інших 10-20 жінок тривала протягом десяти років. 

За словами Вінеш Фогат, скарги не тільки ігнорувалися — жінкам погрожували смертю, якщо вони висловляться.

Чоловіки та жінки, які почали сидячий страйк у середу, завершили її в суботу після того, як міністр спорту Анураг Сінгх Тхакур сказав, що голова федерації боротьби Брідж Бхушан Шаран Сінгх «відійде вбік і допоможе в проведенні розслідування», яке буде завершено через чотири тижні.

Фогат походить з сім'ї борців з Хар'яни на півночі Індії. Її п'ять сестер також борчині. Коли батько помер, їхній дядько, колишній борець, виховував їх і навчав боротьби.

Дівчата виросли в традиційному суспільстві, де жінки повинні були лише готувати їжу та доглядати за худобою, і зрештою вирвалися з бідності завдяки кар’єрі борців. Їх історія не є незвичайною. Багато індійських спортсменів і спортсменок мають схоже походження й часто сприймають спорт як єдиний вихід із бідності.

Громадська думка щодо звинувачень розділилася, особливо враховуючи те, як борчиням вдається досягати успіхів у спорті, долаючи суспільні та гендерні стереотипи.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Депутатка Запорізької міської ради із фракції "Слуга Народу" по Округу №1 курує закриття освітнього закладу у Комунарському районі.
вчора, 18:55
Політика
Чиновники-профани із Зе-команди настільки "втягнулися" у процес знищення України, що не відчувають грішну землю під власними ногами.
18 березня, 16:57
Політика
Вітчизняні студенти готові до відбудови країни-агресорки. На небосхилі вже замайоріли новий БАМ, потяги на Цілину і "солодкий" ГУЛАГ.
27 лютого, 17:00
Політика
У демократичній європейській країні, яка стримує дикунську азійську навалу, деякі громадяни потребують примусового психіатричного лікування.
12 лютого, 17:32
Світ
Карикатура Charlie Hebdo про землетрус розлютила турків.
09 лютого, 17:38
Спорт
Організатори літніх Олімпійських ігор 2024 року планують дозволити російським спортсменам брати в них участь.
04 лютого, 15:32