В Іраку перед футбольним матчем сталася масова тиснява із загиблими

СПОРТ
20 січня, 15:37

Коли вболівальники намагалися потрапити на стадіон в результаті тиснення загинуло четверо людей і десятки були поранені.

В іракському місті Басра перед фіналом Кубку націй Перської затоки з футболу сталася масова тиснява. Близько 60 тисяч уболівальників, чимало з яких були без квитків, зібралися поблизу стадіону, сподіваючись потрапити на гру. Працівники вмовляли людей не ламати ворота і турнікети, однак безрезультатно.

В Іраку перед футбольним матчем сталася масова тиснява із загиблими_1

За даними іракських ЗМІ, щонайменше чотири людини загинули і десятки отримали поранення перед фіналом Кубка Перської затоки. Кореспонденти розповідають, що деякі з поранених перебувають у «критичному стані» після інциденту.

Армія закликала вболівальників прислухатися до вказівок співробітників сил безпеки щодо доступу на стадіон, щоб чемпіонат можна було "завершити цивілізовано".

Також турнір зіткнувся з кількома іншими інцидентами, включаючи хаос у VIP-секції, під час якого кувейтський принц не зміг відвідати матч відкриття на початку цього місяця.

Читайте також:
Світ
У багатому нафтою регіоні Сіньцзян почалося буріння свердловини, яка стане найглибшою в історії Китаю.
вчора, 14:01
Світ
Чоловік кандидатки, яка посіла друге місце, не змирився з поразкою, вийшов на сцену і зламав корону переможниці.
30 травня, 15:20
Світ
Три астронавти Shenzhou-16 вилетіли з Центру запуску супутників Цзюцюань у вівторок вранці, попрямувавши до космічної станції Tiangong.
30 травня, 07:48
Життя
Найвище і найпочесніше призначення Жінки дати світові нове життя. Бути матір'ю не обов'язок чи вимога, але дар!
14 травня, 17:23
Світ
У Стамбулі відбулася раніше анонсована конференція представників поневолених Москвою націй, які домовилися допомагати один одному і Україні.
09 травня, 21:48
Світ
Сьогодні відбудеться коронація Чарльза III та його дружини Камілли. Пряма трансляція.
06 травня, 10:10