В Іраку перед футбольним матчем сталася масова тиснява із загиблими

СПОРТ
20.01.2023, 15:37

Коли вболівальники намагалися потрапити на стадіон в результаті тиснення загинуло четверо людей і десятки були поранені.

В іракському місті Басра перед фіналом Кубку націй Перської затоки з футболу сталася масова тиснява. Близько 60 тисяч уболівальників, чимало з яких були без квитків, зібралися поблизу стадіону, сподіваючись потрапити на гру. Працівники вмовляли людей не ламати ворота і турнікети, однак безрезультатно.

В Іраку перед футбольним матчем сталася масова тиснява із загиблими_1

За даними іракських ЗМІ, щонайменше чотири людини загинули і десятки отримали поранення перед фіналом Кубка Перської затоки. Кореспонденти розповідають, що деякі з поранених перебувають у «критичному стані» після інциденту.

Армія закликала вболівальників прислухатися до вказівок співробітників сил безпеки щодо доступу на стадіон, щоб чемпіонат можна було "завершити цивілізовано".

Також турнір зіткнувся з кількома іншими інцидентами, включаючи хаос у VIP-секції, під час якого кувейтський принц не зміг відвідати матч відкриття на початку цього місяця.

Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25