Індія та Пакистан ближчі до обміну ядерними ударами, ніж будь-які інші країни — Politico

ВІЙНА
26 серпня, 09:05
Індія та Пакистан ближчі до обміну ядерними ударами, ніж будь-які інші країни — Politico

Індія і Пакистан, ймовірно, знаходяться ближче до обміну ядерними ударами, ніж будь-які дві країни на планеті.

Про це повідомляє Politico.

Bulletin of Atomic Scientists оцінює, що Пакистан має приблизно 170 ядерних боєголовок. В Індії, за аналогією, нараховується близько 180 боєголовок.

Будь-який ядерний обмін у Південній Азії, очевидно, мав би величезні глобальні екологічні та економічні наслідки, які виходять за рамки негайної втрати життів, — між зруйнованими містами та насиченим радіоактивними опадами вітрами, що розповсюджуються по більш широкому регіону.

Навіть якщо США і Китай не будуть втягнуті в саму війну, «ядерна зима» серйозно вдарить по продовольчому виробництву в Китаї та за його межами.

Дослідження Ратгерського університету у 2019 році підрахувало, що голодна катастрофа може торкнутися «мільйонів — або навіть мільярдів» людей.
 

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Американська преса активно висвітлювала приїзд до США чинного глави повстанського уряду в Дамаску Ахмада Шараа.
16 листопада, 17:45
Війна
Юліан Рьопке: Україна ризикує стратегічною поразкою без негайної зміни підходу Заходу
16 листопада, 12:26
Війна
Європа боїться, росія блефує, а Україна платить ціну.
13 листопада, 14:39
Світ
Південна Корея отримала дозвіл США на будівництво атомного підводного флоту.
06 листопада, 11:23
Опінії
Українська зовнішня політика неповна без ісламського спрямування та союзників серед мусульманських країн.
03 листопада, 08:18