Індія вперше подарувала іншій країні потужний військовий корабель

СВІТ
30 червня, 13:48
Індія вперше подарувала іншій країні потужний військовий корабель
Фото: google

Діючий ракетний корвет ВМС Індії прямує до В'єтнаму як подарунок.

Індія та В’єтнам зміцнили свої зв’язки в останні роки, приділяючи особливу увагу обороні, оскільки обидві країни стурбовані Китаєм. Раніше Індія надавала менші човни та військову техніку таким країнам, як Мальдіви та Маврикій, а підводний човен – М’янмі.

Але корвет для В’єтнаму – це перший випадок, коли Індія надає військовий корабель китайському сусіду з узбережжям Південно-Китайського моря.

Китай протягом багатьох років заявляв про суверенітет над усім Південно-Китайським морем і був чутливим до присутності інших військових у регіоні. Військово-морські сили Індії заявили, що передача Kirpan «відображає прагнення Індії допомогти своїм партнерам-однодумцям у збільшенні їх потенціалу та можливостей».

Військовий корабель був прийнятий до складу ВМС Індії в 1991 році і був розроблений і виготовлений в цій країні. Він оснащений гарматами середньої та близької дальності, пусковими установками та ракетами класу «земля-земля», повідомили у ВМС. Чи включала передача ракети, не згадується.

Міністр оборони Китаю Лі Шанфу заявив у вівторок, що Пекін готовий співпрацювати з Ханоєм для посилення комунікації та співпраці на високому рівні після його зустрічі з в'єтнамським колегою.

Читайте також:
Світ
Країна втратила контроль над містом, яке відіграє ключову роль у рамках китайської ініціативи «Один пояс, один шлях».
03 листопада, 19:32
Економіка
Іноземні інвестиції стимулюватимуть економіку Таїланду, яка, як очікується, зросте на 2,8% до кінця року
24 вересня, 15:55
Світ
У разі, якщо іранська армія чи інші збройні формування вдеруться в Азербайджан, турецькі війська швидко дадуть відповідь.
10 вересня, 16:01
Політика
Лідери країн, де панує іслам, радо співпрацюють із диктаторами, але ображаються, коли їхніх єдиновірців карають за порушення у демократіях.
31 серпня, 17:28
Світ
70-річний Хун Сен перебуває при владі в Камбоджі з 1985 року – лише лідери Камеруну та Екваторіальної Гвінеї обіймали свої посади довше.
22 липня, 09:11
Світ
Зростають побоювання щодо загрози громадянської війни у одному зі штатів Індії
22 червня, 08:31