Індія звинуватила Пакистан у нападі на Кашмір

СВІТ
21.11.2020, 19:03
Індія звинуватила Пакистан у нападі на Кашмір
Фото: YouTube

Пакистанські збройні формування, перетнувши лінію розмежування на спірній території Кашміру, завдали удару по індійським військам.

У відповідь на це міністерство закордонних справ Індії викликало для надання пояснень офіційного дипломатичного представника Пакистану в Нью-Делі.

Про це 21 листопада з місця події поінформували журналісти видання "Arab News".

В Ісламабаді вже поспішили відкинути звинувачення й порадили індійським урядовцям шукати нападників серед невдоволених місцевою владою сепаратистів.

«Ми вимагаємо від Пакистану виконувати взяті на себе міжнародні та двосторонні зобов'язання. Влада сусідньої країни на підконтрольній їй території мусить всіляко поборювати прояви тероризму, спрямованого проти Індії», — йдеться у повідомленні індійського міністерства закордонних справ.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадає, що пандемія коронавірусу не стала заваді для загострення ситуації у спірному регіоні Джамму і Кашмір.

Читайте також:
Спалах коронавірусу й економічна криза спонукали уряд Японії закликати своїх виробників перенести потужності на батьківщину.
28.04.2020, 10:20
Реджеп-Тайїп Ердоган готовий до "священної війни" проти Європи й відновлення Османської імперії.
20.03.2020, 10:35
Філіппінський президент закликав міністра закордонних справ країни повідомити США про розірвання двосторонньої угоди в оборонній сфері.
11.02.2020, 13:00
Військові проросійськи налаштовані.
вчора, 15:22
Брудні кремлівські гроші, надіслані різним європейським політичним маргіналам, роблять свою справу; а страждає від того імідж України.
вчора, 13:36