Індія звинуватила Пакистан у нападі на Кашмір

СВІТ
21.11.2020, 19:03
Індія звинуватила Пакистан у нападі на Кашмір
Фото: YouTube

Пакистанські збройні формування, перетнувши лінію розмежування на спірній території Кашміру, завдали удару по індійським військам.

У відповідь на це міністерство закордонних справ Індії викликало для надання пояснень офіційного дипломатичного представника Пакистану в Нью-Делі.

Про це 21 листопада з місця події поінформували журналісти видання "Arab News".

В Ісламабаді вже поспішили відкинути звинувачення й порадили індійським урядовцям шукати нападників серед невдоволених місцевою владою сепаратистів.

«Ми вимагаємо від Пакистану виконувати взяті на себе міжнародні та двосторонні зобов'язання. Влада сусідньої країни на підконтрольній їй території мусить всіляко поборювати прояви тероризму, спрямованого проти Індії», — йдеться у повідомленні індійського міністерства закордонних справ.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадає, що пандемія коронавірусу не стала заваді для загострення ситуації у спірному регіоні Джамму і Кашмір.

Читайте також:
Світ
Сотні мешканців автономної області Гірський Бадахшан вийшли на мирний мітинг у місті Хороґ – адміністративному центрі регіону.
17 травня, 09:16
Світ
Нова влада Афґаністану, очолювана представниками радикального руху "Талібан", пішла на поступки міжнародним фінансовим донорам.
04 лютого, 07:48
Світ
Бойові зіткнення між військовослужбовцями Киргизії і Таджикистану продовжуються в місцевостях Торт-Кочо та Дахма
28 січня, 11:08
Світ
Це стало відповіддю міжнародної коаліції на атаку хуситських повстанців,
18 січня, 15:43
Світ
Гучні заяви диктатора Олександра Лукашенка про можливий заколот у Ташкенті висміяли всі, включно з кремлівським "бункерним щуром".
12 січня, 06:51
Світ
Нові прикордонні китайські аеропорти та автомагістралі змушують американців нервувати
26.12.2021, 18:14