Індія звинуватила Пакистан у нападі на Кашмір

СВІТ
21 листопада, 19:03
Індія звинуватила Пакистан у нападі на Кашмір
Фото: YouTube

Пакистанські збройні формування, перетнувши лінію розмежування на спірній території Кашміру, завдали удару по індійським військам.

У відповідь на це міністерство закордонних справ Індії викликало для надання пояснень офіційного дипломатичного представника Пакистану в Нью-Делі.

Про це 21 листопада з місця події поінформували журналісти видання "Arab News".

В Ісламабаді вже поспішили відкинути звинувачення й порадили індійським урядовцям шукати нападників серед невдоволених місцевою владою сепаратистів.

«Ми вимагаємо від Пакистану виконувати взяті на себе міжнародні та двосторонні зобов'язання. Влада сусідньої країни на підконтрольній їй території мусить всіляко поборювати прояви тероризму, спрямованого проти Індії», — йдеться у повідомленні індійського міністерства закордонних справ.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадає, що пандемія коронавірусу не стала заваді для загострення ситуації у спірному регіоні Джамму і Кашмір.

Читайте також:
Спалах коронавірусу й економічна криза спонукали уряд Японії закликати своїх виробників перенести потужності на батьківщину.
28 квітня, 10:20
Реджеп-Тайїп Ердоган готовий до "священної війни" проти Європи й відновлення Османської імперії.
20 березня, 10:35
Філіппінський президент закликав міністра закордонних справ країни повідомити США про розірвання двосторонньої угоди в оборонній сфері.
11 лютого, 13:00
Президентські вибори у США ще не завершилися, проте керівники НАТО і Євросоюзу вже визнали переможцем Джо Байдена.
10:17
Італійська поліція в понеділок обшукала 12 місць збуту наркотиків в сицилійському місті Катанія, заарештувала 80 осіб.
вчора, 18:25
У Збройних силах України зафіксовано 26-й летальний випадок, спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19
вчора, 17:30