Індія звинуватила Пакистан у нападі на Кашмір

СВІТ
21.11.2020, 19:03
Індія звинуватила Пакистан у нападі на Кашмір
Фото: YouTube

Пакистанські збройні формування, перетнувши лінію розмежування на спірній території Кашміру, завдали удару по індійським військам.

У відповідь на це міністерство закордонних справ Індії викликало для надання пояснень офіційного дипломатичного представника Пакистану в Нью-Делі.

Про це 21 листопада з місця події поінформували журналісти видання "Arab News".

В Ісламабаді вже поспішили відкинути звинувачення й порадили індійським урядовцям шукати нападників серед невдоволених місцевою владою сепаратистів.

«Ми вимагаємо від Пакистану виконувати взяті на себе міжнародні та двосторонні зобов'язання. Влада сусідньої країни на підконтрольній їй території мусить всіляко поборювати прояви тероризму, спрямованого проти Індії», — йдеться у повідомленні індійського міністерства закордонних справ.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадає, що пандемія коронавірусу не стала заваді для загострення ситуації у спірному регіоні Джамму і Кашмір.

Читайте також:
Радикальний ісламський рух "Талібан", який на Заході визнано терористичним, може знову захопити владу в Афганістані.
03 травня, 18:06
Острівна демократична Китайська Республіка готує реалізувати план тотальної мобілізації населення на випадок воєнного вторгнення зовні.
03 травня, 14:24
Влада південноазійської країни Шрі-Ланка заборонила імпорт пальмової олії, натомість місцевих плантаторів зобов'язали викорчувати дерева.
06 квітня, 08:01
Загалом повідомляється далеко не про одну тисячу загиблих.
22 березня, 22:45
Спалах коронавірусу й економічна криза спонукали уряд Японії закликати своїх виробників перенести потужності на батьківщину.
28.04.2020, 10:20
Реджеп-Тайїп Ердоган готовий до "священної війни" проти Європи й відновлення Османської імперії.
20.03.2020, 10:35