Індія стане стратегічним партнером США

СВІТ
21.10.2020, 13:32
Індія стане стратегічним партнером США
Фото: News Tube

У протистоянні з комуністичним Китаєм в ХХІ столітті Індія буде найважливішим союзником США в Азії.

Про це напередодні робочої поїздки до Нью-Делі заявив очільник американського оборонного відомства Марк Еспер, 21 жовтня поінформувало видання "Hindustan Times".

Голова Пентагону підкреслив, що посилення сталих партнерських відносин з Індією є вкрай необхідною через зростання агресивної зовнішньої політики КНР.

«В Індійсько-Тихоокеанському регіоні, безумовно, у цьому столітті Індія, як найбільша демократія, зі своїм талановитим народом буде нашим стратегічним союзником. Ми спільно маємо протистояти китайській загрозі, що зростає щодня. Ви можете це бачити з останніх тривожних подій у Гімалайських горах», – заявив Марк Еспер.

Наразі армійські підрозділи двох азійських країн розміщені один навпроти одного на лінії фактичного зіткнення у спірному високогірному регіоні Ладакх, який контролюється Індією.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадає, що тиждень тому лідер КНР закликав військових країни готуватися до війни, однак із ким саме воюватимуть китайці Сі Цзіньпін не уточнив.

Читайте також:
Світ
Провідні китайські експерти здійснили ретельний аналіз російсько-української війни, дійшовши невтішного і дуже категоричного висновку.
19 травня, 17:01
Світ
18 травня посольство США в Україні офіційно поновило свою роботу в Києві
19 травня, 09:59
Світ
Джо Байден запевнив, що США готові допомагати двом північноєвропейським країнам навіть у період до їх вступу до Альянсу
18 травня, 22:00
Світ
16 травня стало важливим днем ​​у геополітичній історії РФ. Але за давньою російською традицією, ліс ховають за деревами подробиць.
18 травня, 09:07
Світ
Фінський парламент підтримав вступ країни до НАТО.
17 травня, 16:30