InformNapalm оприлюднили сімейні фото пілотів рф, які бомбардували Маріуполь

ВІЙНА
30 березня, 11:11
InformNapalm оприлюднили сімейні фото пілотів рф, які бомбардували Маріуполь

На кадрах можна побачити командира 960-го штурмового авіаційного полку рф Сергія Атрощенка

Журналісти-розслідувачі InformNapalm розшукали сімейні фото офіцерів 960-го гвардійського штурмового авіаційного полку росії, які бомбардували український Маріуполь.

Фото були оприлюднені InformNapalm у Телеграм.

Очевидно, фото були зроблені під час новорічного корпоративу колективу російських військових злочинців.

На кадрах можна побачити командира 960-го штурмового авіаційного полку рф, полковника Сергія Атрощенка, який віддавав наказ про бомбардування драмтеатру у Маріуполі, а також лікарні міста. Також на знімках його колеги позують разом зі своїми дружинами.

InformNapalm оприлюднили сімейні фото пілотів рф, які бомбардували Маріуполь_1InformNapalm оприлюднили сімейні фото пілотів рф, які бомбардували Маріуполь_2InformNapalm оприлюднили сімейні фото пілотів рф, які бомбардували Маріуполь_3InformNapalm оприлюднили сімейні фото пілотів рф, які бомбардували Маріуполь_4

«Фото не було у відкритому доступі, їх вдалося витягнути завдяки листуванням з фотографинею, яка надавала Атрощенку послуги зйомок корпоративну», – пояснили розслідувачі InformNapalm.

Раніше міжнародна спільнота InformNapalm оприлюднила дані командира військової частини, з якої вилетів бомбардувальник, що скинув бомби на драмтеатр у Маріуполі на Донеччині.

Ним виявився Сергій Атрощенко.

Сергій Атрощенко та Атрощенко Лілія
Сергій Атрощенко та Атрощенко Лілія

Встановлено, що літаки, які бомбардували Маріуполь злітали з аеродрому Приморсько-Ахтарськ. Атрощенко Сергій Валерійович (05.05.1981 року народження) – народився в м. Овруч, Житомирської області, України.

Атрощенко Сергій Валерійович (рос. – Атрощенко Сергей Валерьевич), 05.05.1981 року народження. До слова, народився в м. Овруч, Житомирської області, України. Потім жив у російському м. Липецьк, потім був прописаний у м. Воронеж, Ленінський проспект буд.96а, кв. 89. Після цього деякий час був прописаний за місцем служби у в/ч 46451 у пгт. Гвардійське в окупованому Криму. Телефон: 79186505185, поштові адреси: [email protected], [email protected].

Наразі він живе в елітній квартирі у Приморсько-Ахтарську.

До слова, це елітний будинок розташований в 350 метрах від набережної за адресою: Краснодарський край, м. Приморсько-Ахтарськ, вул. Мира, буд. 151, кв. 2. (координати: 46°02’59.6″N 38°09’56.9″E). До місця служби, аеродрому дислокації 960-го штурмового авіаційного полку також доволі недалеко, близько 5 км.

InformNapalm оприлюднили сімейні фото пілотів рф, які бомбардували Маріуполь_7
InformNapalm оприлюднили сімейні фото пілотів рф, які бомбардували Маріуполь_9

Активісти надали доступи також і до особистого кабінету Атрощенко на офіційному порталі Міністерства (оборони) нападу РФ, з якого витягнули відомості по виплатах за період з лютого 2022 по січень 2023 року (переглянути витяг з відомості по грошовому забезпеченню можна у PDF).

Читайте також:
Кримінал
У "кращих" традиціях сталінської диктатури путінський режим довів свою кровожерливу українофобію, переплюнувши антисемітизм гітлерівців.
31 травня, 18:24
Кримінал
Російські загарбники виставили на показ у Криму тимчасово привласнені ними пам'ятки української культурної спадщини.
24 травня, 20:11
Кримінал
На тимчасово непідконтрольних Україні теренах Запорізької області загарбники із РФ поновили масштабні вивезення зернових культур.
17 травня, 19:32
Війна
Російські окупанти продовжують здійснювати геноцид українського народу, нині встановлено попередню кількість убитих співвітчизників.
15 травня, 21:58
Війна
Цілеспрямована кремлівська стратегія з геноциду і заміщення українців чужинцями красномовно втілилася у життя у Донецькій області.
14 травня, 16:42