Інтернет не шкодить психологічному здоров'ю — науковці

29.11.2023, 21:49
Інтернет не шкодить психологічному здоров'ю — науковці
Фото: Google

Для цього було проаналізовано відомості зі 168 країн світу. Точніше, дані від 2 мільйонів людей віком від 15 до 89 років.

Своє дослідження науковці оприлюднили на шпальтах галузевого видання Clinical Psychological Science. Команда психологів з Оксфорда дійшла висновку, що розповсюдження інтернету не шкодить психологічному здоров'ю.

Дослідники спробували встановити кореляцію показників тривоги та депресії зі зростанням доступності домашнього і мобільного інтернету, а також підписок на різні мережеві послуги. Результати показали: жодних причинно-наслідкових зв'язків між використанням інтернету та психічним станом немає.

Натомість ті поодинокі випадки, що все ж таки були виявлені, — вельми суперечливі. Мало того: жінки, які вважаються «вразливою перед соціальними мережами групою», навпаки, стали більш задоволені життям останніми роками.

Тим часом науковці наголошують, що для переконливішого доказу безпеки інтернету для психологічного здоров'я дані про користувачів мають бути докладнішими. Їх можуть надати лише технологічні компанії, але намагаються утримувати таку інформацію виключно між своїми співробітниками.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що днями команда дослідників зі США і Канади провела найбільший експеримент за участю понад 50 тисяч осіб з усього світу. Вони з'ясовували вплив ґаджетів на людство.

Читайте також:
Життя
Любителі фантастики та футурології знають три закони Артура Кларка, сформульовані англійським письменником у книзі «Риси майбутнього».
22 листопада, 11:45
Опінії
Відвідуваність бібліотек зараз різко впала, всі думають, що Гугл може замінити роботу з книгами.
04 листопада, 15:06
Життя
Фото, що пронизує душу. Біле ведмежа обіймає свою мертву матір, близько Шпіцбергену.
22 жовтня, 10:28
Світ
Науковці з Університету Колорадо з'ясували, чому люди отримуємо мітохондріальний геном не від батька. Причина в яйцеклітинах.
13 жовтня, 08:18
Історія
Пращури сучасних людей почали обмінюватися із чужинцями генетичним матеріалом на Середньому Сході. Це сталося понад 50 000 років тому.
17 вересня, 08:26
Історія
Час не може бути циклічним, як вважали в Античності, оскільки є події, які вже не можуть повторитися.
07 вересня, 13:25