Інтернет не ворог бібліотекам: у Полтаві відзначили Всеукраїнський день бібліотек (відео)

30 вересня, 16:46
КНИГИ

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди у Полтаві в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського провели акцію «Бібліотеки повні людей».

Всеукраїнський день бібліотек запропонували провести Український інститут книги та Українська бібліотечна асоціація. Долучилася до ініціативи й Полтава.

Головна мета акції – довести, що інтернет не завжди попереду книги.

В найбільшій бібліотеці області одночасно діяло до 10 локацій. На одній із них під назвою «Як дати книзі друге життя» зібралося чи не найбільше відвідувачів.

Директор обласної бібліотеки Тетяна Зеленська переконана, що інтернет не є ворогом друкованим книжкам та виданням. Більше того, за її словами нині в бібліотеках щомісяця зростає кількість відвідувачів, які користуються онлайн-бібліотекою.

Вона також додала, що нині бібліотека – це потужний інформаційний центр. Разом з тим не заперечує, що протягом останніх років в обласній бібліотеці черг не має.

Нині багато українців, особливо молодь, віддає перевагу електронним носіям. Майже кожен школяр має новенький смартфон. Нове покоління переконане, що в інтернеті можна отримати будь-яку інформацію.

Організатори заходу вважають, що молодь дуже помиляється. Далеко не завжди в інтернеті можна отримати достовірну і перевірену інформацію, не кажучи вже про почуття.

Читайте також:
Дослідник Броніслав Сьомик презентував у Кременчуці наукове есе "Українці п’яти континентів" про внесок українців у розвиток різних держав.
30 листопада, 09:35
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27 листопада, 09:20
Геройський чин уродженців Пирятина і району, що боронили Україну від окупанта на Донбасі останні 6 років, планують закарбувати на сторінках книги.
23 листопада, 08:50
На сторінці видавництва «Астролябія» з’явився своєрідний буктрейлер українського видання книги Гаролда Мура та Джозефа Ґелловея «Ми були coлдaтaми i мoлoдими. Я-Дpaнґ – битвa, щo змiнилa вiйну у В'єтнaмi».
14 листопада, 14:41
У Лубенській міській бібліотеці для дорослих імені Володимира Леонтовича відбулась презентація поетичної збірки «Гільзи у кишені», автором якої є учасник бойових дій на Сході України Андрій Кириченко.
14 листопада, 08:35
В середині вересня автор історичної колонки «Останнього Бастіону» Роман Пономаренко видав чергову книгу – історичне дослідження «Сталевий шквал. Історія “дивізії сімнадцятирічних”».
04 жовтня, 09:45