Інтернет не ворог бібліотекам: у Полтаві відзначили Всеукраїнський день бібліотек (відео)

КНИГИ
30.09.2019, 16:46

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди у Полтаві в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського провели акцію «Бібліотеки повні людей».

Всеукраїнський день бібліотек запропонували провести Український інститут книги та Українська бібліотечна асоціація. Долучилася до ініціативи й Полтава.

Головна мета акції – довести, що інтернет не завжди попереду книги.

В найбільшій бібліотеці області одночасно діяло до 10 локацій. На одній із них під назвою «Як дати книзі друге життя» зібралося чи не найбільше відвідувачів.

Директор обласної бібліотеки Тетяна Зеленська переконана, що інтернет не є ворогом друкованим книжкам та виданням. Більше того, за її словами нині в бібліотеках щомісяця зростає кількість відвідувачів, які користуються онлайн-бібліотекою.

Вона також додала, що нині бібліотека – це потужний інформаційний центр. Разом з тим не заперечує, що протягом останніх років в обласній бібліотеці черг не має.

Нині багато українців, особливо молодь, віддає перевагу електронним носіям. Майже кожен школяр має новенький смартфон. Нове покоління переконане, що в інтернеті можна отримати будь-яку інформацію.

Організатори заходу вважають, що молодь дуже помиляється. Далеко не завжди в інтернеті можна отримати достовірну і перевірену інформацію, не кажучи вже про почуття.

Читайте також:
Наразі видавці збирають спогади про «Лісника».
вчора, 09:08
Такими, що регулярно читають книги, називає себе лише 43% українців.
09 січня, 09:30
"Записки кубанського партизана" Андрія Шкуро мають з'явитися наприкінці січня.
08 січня, 10:10
Невдовзі книжковий ринок України можуть заполонити друковані видання українофобського змісту.
27.12.2019, 12:10
Безпосередній продаж розпочнеться наприкінці січня.
15.12.2019, 09:15