Created with Sketch.

Інязор ерзянського народу: Орбан змагається із Захаровою за увагу Лаврова

25.07.2022, 20:36
Фото: Uusi Suomi

На відміну від Гельсинкі і Таллінна, які допомагають уярмленим фіно-уграм РФ, Будапешт грає у свою брудну гру на боці Москви.

Про це в інтерв'ю незалежному виданню "Vandy" заявив головний старійшина – Інязор – ерзянського народу Сирєсь Боляєнь, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, з моменту повномасштабного російського воєнного вторгнення в Україну, репресивний тиск на поневолені народи всередині ресурсної федерації лише посилився.

«У той час, як співробітники ФСБ та поліції залякують наших активістів, втручаються у проведення ерзянського моління на теренах Ерзянь Мастор, створюють паралельні національні представницькі органи – ми отримуємо слова підтримки з Естонії та Фінляндії. Так, сьогодні естонські та фінські політики не можуть публічно підтримати наші державні устремління, або навіть вимагати від Москви чогось на користь ерзян – наприклад, відкриття ерзянської гімназії у Саранську.

У сучасних умовах все це не має сенсу. Проте чути слова підтримки від естонських та фінських учених, культурологів, правозахисників. Вони підтримують ерзян морально та надихають на продовження нашої боротьби. Натомість протилежні сигнали лунають з Угорщини. На жаль, за останні 3 роки нам так не вдалося встановити жодних контактів з угорськими політиками, громадськими діячами та вченими. Фіно-угорська тема стала "валізою без ручки" для Будапешта. Тяжко нести, але й кинути шкода», – зазначив Сирєсь Боляєнь.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", новий світовий порядок без Владіміра Путіна, а у перспективі, можливо, ще і без російської федерації як такої.

Читайте також
Майже 200 сепаратистських рухів сполохали ФСБ РФ
Світ
Віктор Ющенко звернувся до українських захисників
Політика
Ми ніколи б не подарували родинну вишиванку такому, як Усик!
Політика
Краще вмерти стоячи, ніж жити на колінах. Краще кулі в грудях, ніж канчуки по спинах.
Опінії
Перший штурм столиці Ічкерії
Історія
Від «Черемухи» на Майдані до «Орєшніка» в Дніпрі
Опінії