«Іран об'єднався перед лицем загрози»: країна відновлює економічну діяльність попри COVID-19

СВІТ
05 квітня, 14:36
Президент Ірану Хасан Рухані
Президент Ірану Хасан Рухані
Фото: Reuters

Понад 90% громадян Іран пройшли через тести на виявлення вірусу. Такого охоплення немає в жодній іншій країні світу.

У неділю, 5 квітня, президент Ірану Хасан Рухані заявив, що економічна діяльність з «низьким рівнем ризику» відновиться в країні з 11 квітня.

Про це повідомляє агентство Reuters.

«Під наглядом міністерства охорони здоров'я всі ці види економічної діяльності з низьким рівнем ризику поновляться з суботи. Дві третини всіх іранських державних службовців будуть працювати поза офісом з суботи... Це рішення не суперечить рекомендацій органів охорони здоров'я залишатися вдома», – сказав Рухані.

Рухані не пояснив, що він мав на увазі під діяльністю з «низьким рівнем ризику», але сказав, що (тимчасове) зупинення «заходів з високим рівнем ризику» – шкіл, університетів і різних соціальних, культурних, спортивних та релігійних заходів буде продовжена до 18 квітня.

Зазначимо, Іран найбільш постраждав від коронавірусу з близькосхідних країн. Число загиблих в країну досягло 3452 осіб із загального числа 55 743 заражених.

Як відомо, уряд Рухані утримався від блокування міст, але заборонив міжміські сполучення до 8 квітня. Також Рухані заявив, що дана заборона буде продовжена до 18 квітня.

Нагадаємо, що Іран сподівається досягти разючих результатів боротьби з коронавірусом шляхом тестування. Вона вже торкнулася понад 90% населення, – 67 мільйонів громадян Іран пройшли через тести.

Міністр охорони здоров'я Ірану Сайєд Намак заявив, що в країні шляхом наймасштабнішого тестування ситуація з епідемією COVID-19 радикально зміниться на краще вже через тиждень.

Такого охоплення немає в жодній іншій країні світу. Намак вважає, що цього вдалося досягти шляхом потужного згуртування нації перед лицем загрози.

Читайте також:
Іранська верховна рада культурної революції ініціювала створення премії за "боротьбу та опір" на честь генерал-майора Касема Сулеймані.
19 травня, 11:51
Речник іранського міністерства охорони здоров'я Кіануш Джаганпур звинуватив уряд комуністичного Китаю у брехні.
06 квітня, 12:00
У країні зафіксували 13 нових випадків захворювання
21 лютого, 15:01
Голова елітної революційної гвардії Ірану генерал-майор Хуссейн Саламі заявив, що його гвардія може атакувати США і Ізраїль.
14 лютого, 09:34
Створена спеціальна робоча група, яка займатиметься консульськими справами загиблих.
12 січня, 16:55
Керівник комуністичного Китаю Сі Цзіньпін привітав Джозефа Байдена з обранням на посаду президента США.
11:26