Іран погрожує США відповісти силою

СВІТ
19 березня, 06:09
Іран погрожує США відповісти силою
Фото: Anadolu Ajansı

Військово-релігійний режим у Тегерані не миритиметься із викликами з берегів Потомаку. Вашинґтон не насмілиться бити по іранській столиці.

До такого висновку дійшли у командуванні Корпусу вартових ісламської революції (КВІР), чий речник виступив на телебаченні із погрозами на адресу США, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Попереджається, що будь-які агресивні дії спричинять серйозні наслідки.

Влада Ірану відкинула всі звинувачення та погрози 47-го американського президента Дональда Трампа, пов'язані із ситуацією в Ємені. Тегеран пообіцяв захистити своїх єдиновірців — шиїтів-хуситів, — продовжуючи постачати до Сани необхідне озброєння.

«Іран рішуче відкидає та засуджує безрозсудні та провокаційні заяви американських чиновників, включаючи самого Трампа. Будь-яка агресивна дія спричинить жахливі наслідки, і вся відповідальність за це ляже на США. Америка неодмінно відчує нашу силу», — заявив речник КВІР.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», хусити повернулися до покарання Ізраїлю за геноцид палестинців. Проіранський єменський шиїтський рух «Ансар Аллах» повертається до ракетних нагадувань сіоністам про злочини.

Читайте також:
Позиція
Терористичному державному утворенню Ізраїль заважає ердоганівський режим. Агентура Тель-Авіва розпочала свій план Шатун у Стамбулі й Анкарі.
24 березня, 11:37
Війна
росія має намір зробити все можливе, щоб відновити свій вплив і зберегти присутність у регіоні.
15 березня, 16:15
Світ
Проіранський єменський шиїтський рух «Ансар Аллах» повертається до ракетних нагадувань сіоністам про злочини. Палестина має бути вільною.
13 березня, 08:28
Світ
Пропозиція, розроблена Єгиптом і ухвалена арабськими лідерами, була відхилена Ізраїлем та президентом США Дональдом Трампом.
08 березня, 16:32
Війна
Боротьба за Сирію та в Сирії буде важкою і запеклою.
08 березня, 09:24
Війна
Туреччина ввела війська.
07 березня, 11:49