Іранські інженери відтворили американський БПЛА «MQ-9 Reaper»

СВІТ
19 березня, 16:52
Іранські інженери відтворили американський БПЛА «MQ-9 Reaper»

Технологи з кількох науково-дослідних центрів ісламської республіки змогли зібрати точну копію найсучаснішого американського безпілотника.

Відповідні кадри з одного з аеродромів неподалік Тегерану оприлюднила пресслужба іранського державного Інституту військових досліджень та аналізу, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Презентований важкий ударний дрон типу "Kaman 22" постав перед публікою наприкінці минулого року на основі створеного ще у 2021-му прототипу, зібраного з використанням американських технологій.

Слід звернути увагу на те, що цей іранськими БПЛА є візуально копією "MQ-9 Reaper", бо інженерам допомогли із запчастинами представники Корпусу вартових ісламської революції, які здобули їх у сусідніх Сирії та Іраку.

Станом на сьогодні диктаторський режим аятол продовжує розвивати цей проєкт і надалі, проте із використанням бойового досвіду власних дронів-камікадзе "Shahed" на російській війні проти України.

Утім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", уряд США спрямував у Чорноморський регіон новий розвідувальний безпілотний літальний апарат типу "MQ-9 Reaper".

Іранські інженери відтворили американський БПЛА «MQ-9 Reaper»_1
Читайте також:
Світ
А може, страх відволікає від реальних проблем?
01 червня, 11:05
Світ
Захисні механізми у ШІ-системах дозволять гарантувати, що вони залишаються під контролем людини.
27 травня, 10:19
Світ
Чіпи Neuralink впроваджуватимуть в головний мозок людини
26 травня, 15:13
Світ
Дослідники десятиліттями попереджали про потенційні ризики, пов'язані з суперінтелектом
25 травня, 09:43
Опінії
Штучний інтелект ще досі має вади та обмеження і першою та головною вадою є, як не дивно, розробники. Вони його обмежують.
24 травня, 12:15
Історія
Морріс Джессап практично створив струнку теорію того, що стоїть за будівництвом стародавніх, величезних споруд планети.
21 травня, 14:30