Іранські інженери відтворили американський БПЛА «MQ-9 Reaper»

СВІТ
19.03.2023, 16:52
Іранські інженери відтворили американський БПЛА «MQ-9 Reaper»

Технологи з кількох науково-дослідних центрів ісламської республіки змогли зібрати точну копію найсучаснішого американського безпілотника.

Відповідні кадри з одного з аеродромів неподалік Тегерану оприлюднила пресслужба іранського державного Інституту військових досліджень та аналізу, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Презентований важкий ударний дрон типу "Kaman 22" постав перед публікою наприкінці минулого року на основі створеного ще у 2021-му прототипу, зібраного з використанням американських технологій.

Слід звернути увагу на те, що цей іранськими БПЛА є візуально копією "MQ-9 Reaper", бо інженерам допомогли із запчастинами представники Корпусу вартових ісламської революції, які здобули їх у сусідніх Сирії та Іраку.

Станом на сьогодні диктаторський режим аятол продовжує розвивати цей проєкт і надалі, проте із використанням бойового досвіду власних дронів-камікадзе "Shahed" на російській війні проти України.

Утім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", уряд США спрямував у Чорноморський регіон новий розвідувальний безпілотний літальний апарат типу "MQ-9 Reaper".

Іранські інженери відтворили американський БПЛА «MQ-9 Reaper»_1
Читайте також:
Життя
У деяких випадках ШІ вже виявляється точнішим, ніж випробування на тваринах, кажуть дослідники.
06 червня, 17:35
Війна
Ні для кого не таємниця, що західні партнери передають Силам України старі зразки озброєння. Це одна із причин поразок на фронті.
29 травня, 13:43
Життя
Наступна ера квантових технологій залежатиме від точного транспортування квантової інформації, підкреслюють учені.
11 травня, 16:40
Світ
Імплантат вийшов з ладу після того, як з мозку було вилучено кілька ниток, що реєструють нейронну активність
10 травня, 09:27
Життя
Цей робот може розвивати швидкість до 10 метрів за секунду і переносити вантажі до 10 кілограмів.
30 квітня, 15:30
Економіка
Розпропагована китайцями технологічна новинка виявилася «мильною бульбашкою». Товар опиниться у споживачів не раніше наступного літа.
17 квітня, 06:00