Іранську шпигунську мережу викрили у Туреччині

СВІТ
16 жовтня, 12:23
Іранську шпигунську мережу викрили у Туреччині
Фото: Anadolu Ajansı

У турецькому місті Ван затримали 8 осіб, причетних до системної шпигунської роботи на спеціальні служби Ісламської Республіки Іран.

Відповідний відеоролик із місця події оприлюднив телеканал "Yirmidört TV", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Ініціювала спецоперацію з затримання шпигунів Національна розвідувальна служба (тур. Milli İstihbarat Teşkilatı) за підтримки поліції Туреччини.

Зазначається, що 2 з 8 підозрюваних у роботі на Тегеран є безпосередніми іранськими громадянами, котрі мають чималий послужний список.

«Члени угруповання були знешкоджені під час спроби викрадення з власного будинку колишнього високопоставленого офіцера Збройних сил Ірану, який отримав політичний притулок у Туреччині. Затримані шпигуни нелегальним шляхом намагалися переправити його автомобілем через кордон на батьківщину. Відомо, що на діяльність викритої мережі, сформованої чинними офіцерами іранської розвідки, було виділено $30 тисяч», — відзвітували у Національній розвідувальній службі.

Наразі турецькі спецслужби спільно з правоохоронцями вивчають виявлені факти правопорушення, а також втручання Ірану у внутрішні справи Туреччини.

Водночас у Тегерані до тепер відмовляються коментувати подію і визнавати причетність своїх спецслужб до розгортання шпигунської мережі на території сусідньої країни.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у столиці Лівану між проурядовими силами та опозиційно налаштованими мітингувальниками сталася стрілянина зі смертельними наслідками.

вибір редакції
Читайте також:
Законний уряд Ємену занепокоєний безпорадністю міжнародної спільноти перед хуситами, яким усіляко допомагає Іран.
30 листопада, 14:25
Вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.
29 листопада, 09:44
Турецький вертоліт в останній момент ухилився від ПТУРу
22 листопада, 16:19
9 бійців іранського Корпусу вартових ісламської революції загинули у бою з морськими котиками США неподалік іракської Басри.
22 листопада, 16:01
Міністри новосформованого уряду Держави Ізраїль продовжують окупаційному політку своїх попередників на теренах Палестини.
03 листопада, 12:07
Жителі єменського регіону Аль-Абдія опинилися у вкрай скрутному становищі через безперебійний наступ повстанців-хуситів.
29 жовтня, 09:07