Італійський священик: мігрантів не можна приймати на шкоду самим собі

СВІТ
23.07.2019, 08:37
Італійський священик: мігрантів не можна приймати на шкоду самим собі

Римо-католицький священик із Італії Джакоб Елія заявив, що європейці мають захищати власні кордони.

Отець Елія нагадав, що будівництво стін і захист кордонів впродовж історії відігравали важливе значення в існуванні будь-якої величної цивілізації. Про це священик заявив, спілкуючись із місцевими журналістами, повідомляє «Голос Європи».

«Прийом мігрантів ніколи не повинен здійснюватися на шкоду безпеці. Суспільство, наповнене незнайомими людьми та злочинцями, приречене на смерть», – категорично заявив священик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нігерійська мафія — нова пошесть Італії?

Також отець Джакоб дотепно прокоментував промігрантську позицію Папи Франциска, який неодноразово закликав «будувати не стіни, а мости»: «Він живе у Ватикані, оточений стінами. Тільки міста, які мають стіни, можуть будувати мости».

Попри те, що на захист прийому мігрантів виступає Папа Франциск та значна частина італійського духовенства, Джакоб Елія не єдиний, хто наважується озвучувати дисидентські думки.

Так, впливовий італійський священик Мішель Крочіата нещодавно підтримав політику захисту кордонів і заявив, що «розумний політик має гарантувати безпеку нації і контроль над ситуацією».

Раніше проти спроб прикрити промігрантську позицію християнським милосердям неодноразово протестував кардинал Робер Сара.

«Це хибне тлумачення: використовувати Слово Боже для сприяння міграції», – заявляв Сара, спілкуючись із журналістами. На думку кардинала, католицьке духовенство, яке підтримує міграцію, робить це, побоюючись критики з боку політиків та ЗМІ. Сучасну міграційну кризу кардинал Сара пов’язує з «культурною кризою та кризою ідентичності», яку переживають європейці. 

вибір редакції
Читайте також:
Бригада сприяння силам безпеки США днями прибуде до Колумбії для проведення спецоперацій по боротьбі з наркоторгівлею.
11:33
У місті Сургут невідомі особи вчинили акт вандалізму на території місцевого Чорноріченського кладовища.
вчора, 13:39
На велелюдному мітингу у середмісті Сан-Паулу помітили червоно-чорний прапор із білим тризубом.
вчора, 09:06
Реджеп-Тайїп Ердоган знову у центрі уваги через скандал довкола ізраїльсько-палестинських відносин.
26 травня, 13:51
Мільйони поляків вживають воду, на варті якості якої стоять мідії.
25 травня, 16:50
Більшість фінляндців позитивно ставляться до трудової міграції з-за меж Євросоюзу, яка має відновити економічний потенціал країни.
25 травня, 10:46