Іван Вигівський приступив до виконання обов'язків. У центрі Києва знесли садибу Барбана 19 століття

КРИМІНАЛ
20.08.2021, 11:20
Іван Вигівський приступив до виконання обов'язків. У центрі Києва знесли садибу Барбана 19 століття

20 серпня, рано вранці в центрі Києва знесли садибу Барбана 19 століття, яку раніше захищали від забудови активісти.

Про це повідомив активіст Олег Симороз у Facebook.

"Попри обіцянки Шевченківської поліції про зупинення будівельних робіт на вул. Обсерваторній, 6. Забудовник вночі о 5 ранку під прикриттям 30 тітушок загнав будівельну техніку та знищив будинок Барбана кінця ХІХ століття...

Панове Вигівський, Кличко та Ткаченко це ваш спільний результат кругової поруки, можете собою пишатися...", - заявив активіст.

Вчора забудовник почав руйнувати важливу для Києва історичну будівлю - садибу Барбана, зведену на самому початку ХХ століття.

Оскільки громада не пустила техніку і відбилась від тітушок - будівлю розбирають вручну.

Демонтаж незаконний - немає паспорта будівництва, але є припис Міністерства культури про зупинку будівництва, оскільки садиба знаходиться на території пам'ятки археології місцевого значення.

Від початку акції на місці була присутня поліція, вони ніяк не заважали проведенню робіт, хоча є припис від Міністерства культури про заборону проведення будь-яких будівельних робіт.

Демонстрація цього припису поліції ніяк не допомогла - ті стверджували, що демонтаж даху не є будівельними роботами.
Протестувальники почали перекривати рух транспорту поруч, поліція намагалась цьому завадити, але в них нічого не вийшло.

Іван Вигівський приступив до виконання обов'язків. У центрі Києва знесли садибу Барбана 19 століття_1

Коли активісти намагались заспокоїти водія, який робив спроби проїхати через натовп людей, які блокували дорогу, поліція вчинила провокацію та почала штовхати активістів, спровокувавши конфлікт. Двох активістів затримали.

Отак підлеглі Івана Вигівського пакують активістів, які захищають від знесення культурну спадщину - садибу Барбана на Обсерваторній, 6 у Києві.

Поліцейські затримали двох активісті. Це Ілля Ткаченко та Євген Черепня з Протасового Яру.

Затримання активістів
Затримання активістів
Затримання активістів
Затримання активістів
Затримання активістів
Затримання активістів

Ось так швидко будівельники руйнують маєток Барбана в центрі Києва.

Маєток Барбана 18.08.2021 року
Маєток Барбана 18.08.2021 року
Маєток Барбана 19.08.2021 року
Маєток Барбана 19.08.2021 року
Маєток Барбана 20.08.2021 року

У Полтаві Іван Вигівський займався рейдерством та політичним переслідуванням, а переїхавши до столиці розпочав нищити культурну спадщину.

Іван Вигівський прославився у Полтаві утриманням будинків розпусти, котрі кілька разів пафосно закривали, а через кілька днів вони далі продовжували працювати.

Останній Бастіон вже розповідав про дітище Полтавських поліціянтів.

Тоді ця новина прогриміла на все місто. Але "Салон еротичного масажу EGO" продовжує працювати. Мало того, реклама закладу розпусти розміщена на білбордах в центрі міста !

Іван Вигівський приступив до виконання обов'язків. У центрі Києва знесли садибу Барбана 19 століття_8

Цікавим є той факт, що про існування борделю відомо вже давно, працює він близько 10 років, на нього скаржилися місцеві й поліція знає про це місце. Про те, впродовж 10 років його ніхто не може закрити.

"Салон еротичного масажу EGO" кілька разів опинявся в полі зору правоохоронців, там проводили облави, але він як Фенікс відроджувався з попелу та продовжував свою роботу.

Перебравшись до столиці, Іван Вигівський вирішив перейти з рейдерства та утримання борделів на більш прибуткову справу. Тепер його підлеглі допомагають місцевим забудовникам нищити культурну спадщину Києва.

Читайте також:
28 листопада у Полтаві було відкрито пам'ятник Леву Вайнгорту, який обіймав посаду головного архітектора міста з 1939 по 1970 рік.
01.12.2021, 11:06
Символічно, що саме сьогодні українці відзначають і День Гідності та Свободи.
21.11.2021, 18:04
Неподалік портового міста Порі місцевий мешканець за допомогою металошукача знайшов рідкісні артефакти.
09.10.2021, 11:37
Підприємливих ділків, охочих привласнити цінну київську землю під виглядом "реконструкції", нарешті вгамують у законний спосіб.
01.09.2021, 10:35
Величний маєток правителів Афґаністану — палац Тадж-Беґ — скоро зможе приймати відвідувачів після завершення 20-річної реконструкції.
24.06.2021, 08:48