Авакову не йметься

ПОЛТАВА
22 січня, 11:24
Авакову не йметься
Фото: bastion.tv

Поліція слідкує за журналістами "Останнього Бастіону".

Протягом семи років поліція, прокуратура та СБУ намагаються змусити журналістів "Останнього Бастіону" припинити розслідування резонансних справ і численних публікацій про злочинну владу в Україні, висвітлених на шпальтах нашого видання.

Геннадій Сікалов – головред видання, його сім'я, за цей час пережили напади, погрози вбивством, підпали автівок та майна, кримінальні справи, незаконне викрадення, незаконне ув'язнення і багато іншого.

Поліцейсько-прокурорська банда будь-якими шляхами намагається приборкати незалежне від владної цензури ЗМІ.

Головним ідеологом нападу є невиліковно психічнохворий на шизофренію Ілля Кива, який руками свого пса Вагінського намагається не тільки рейдернути видання і телеканал, але, ще й заволодіти офіційним кар'єром, який належить сім'ї журналіста та на який, за останні три роки, працівниками поліції та їх тітушками під керівництвом душевнохворого Киви було здійснено кілька нападів.

Для підтвердження серйозності своїх намірів із заволодіння чужого майна Кива та його подільник – очільник ГУ НП у Полтавській області оточили головреда Геннадія Сікалова "шнурками" – працівниками поліції, які здійснюють негласне спостереження за журналістом.

Попереджуємо начальника ГУ НП у Полтавській області про кримінальну відповідальність за втручання у журналістську діяльність, перевищення службових повноважень задля незаконного виконання незаконних вказівок свого господаря.

Авакову не йметься_1
Авакову не йметься_2
Авакову не йметься_3
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Співробітники міністерства внутрішніх справ настільки загралися у Штірліца, що забули змінити автомобільні номери.
02 квітня, 12:14
Генеральна прокуратура Білорусі відкрила провадження проти лідера опозиції Світлани Тихановської за статтею "тероризм".
30 березня, 14:06
Колишній тимчасовий болівійський президент Жанін Аньєс опинилася на лаві підсудних; її звинувачують у державному перевороті.
15 березня, 10:02
Арсене, розберися нарешті зі своїми підлеглими, досить переслідувати патріотично налаштованих громадян!
12 березня, 12:16
Штірліц ще ніколи не був таким близьким до провалу
26 лютого, 10:55
Протиборство грузинської влади та опозиції, що триває понад рік, загрожує єдності суспільства і країни, які пережили російську агресію.
23 лютого, 08:48