Івано-Франківський письменник презентував «Ліхіє дев’яності» у Полтаві

ПОЛТАВА
07.12.2016, 19:15
Івано-Франківський письменник презентував «Ліхіє дев’яності» у Полтаві

У Полтаві відбулася презентація книжки «Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен» івано-франківського письменника та журналіста Олега Криштопи.

Книжка розповідає, що відбувалося в Івано-Франківську. Автор не лише подає інформацію про відомий «станіславський феномен», спілкуючись із безпосередніми учасниками його розквіту, а й зосереджується на описі побуту городян, на знакових локаціях тих років.

Криштопа говорить, що книга стосується стосунків письменництва та бандитів, влади та злочинців того часу. Письменник вважає, що дев’яності досі у продовжуються у головах українців.

– Звичайно, хронологічно, дев’яності давно пройшли, але у наших головах, свідомості – все ще залишаються ті часи. Дехто ностальгує за тими часами, так само, як сумують за СРСР та «ковбасою по 2,20». Зрозуміло, що як 20 років тому, так і за часи комунізму, люди були бідними. А сумують за своєю молодістю, коли вони були повними сил – журналіст.

Автор зазначає, що оповідь доповнено особистими спогадами, крізь які простежуються типові ситуації й настрої, притаманні «ліхім дев’яностим».

Загалом, ця книга є однією із серії, присвяченій дев’яностим рокам в різних регіонах України.


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
вчора, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
вчора, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
вчора, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56