Із ChatGPT тепер можна розмовляти

СВІТ
26 вересня, 09:34
Із ChatGPT тепер можна розмовляти

В одному з найбільших оновлень ChatGPT, OpenAI запустила два нових способи взаємодії зі своїм застосунком

Перше оновлення, ChatGPT отримав голос. Варто обрати один з п’яти синтетичних голосів, і можна спілкуватися з чат-ботом ніби телефоном, отримуючи відповіді в режимі реального часу.

У ChatGPT також додана функція розпізнання зображень, це означає, що тепер можна завантажувати зображення в застосунок і запитувати його про те, що на них зображено.

Про це повідомляє передає MIT Technologie Review.

Ці оновлення доповнюють оголошення минулого тижня про те, що DALL-E 3, останню версію моделі створення зображень OpenAI, під’єднають до ChatGPT та навчать чат-бота генерувати зображення.

Голосове спілкування ChatGPT базується на двох окремих моделях.

  • Whisper, нинішня модель перетворення мови в текст OpenAI, перетворює голос на текст, який потім передає чат-боту.
  • А нова модель перетворення тексту в мову перетворює відповіді ChatGPT у вимовлені слова.

У демонстраційному ролику, який компанія надала обмеженому числу журналістів минулого тижня, Джоанна Джанг, продакт-менеджер, продемонструвала асортимент голосів ChatGPT. Вони були створені шляхом навчання моделі перетворення тексту в мову на голосах акторів, яких найняла OpenAI. У майбутньому це може навіть дати змогу користувачам створювати власні голоси.

Читайте також:
Життя
Інноваційна розробка відштовхує від себе будь-які рідини. Станом на сьогодні винахід поки тестують у лабораторних умовах.
25 жовтня, 21:45
Світ
Майбутнє, яке раніше вважалося науковою фантастикою, нарешті стало дійсністю і країна висхідного Сонця доводить це на практиці.
08 вересня, 18:16
Життя
Це має потенціал не тільки покращити виявлення генетичних захворювань, але й змінити наше розуміння генетичного різноманіття нашого виду
08 серпня, 14:22
Політика
Унікальне протимінне взуття під назвою "Павук" розпочали випускати у цехах Українського ресорного центру на Харківщині.
30 липня, 20:07
Світ
Небесний простір від Каспійського моря до моря Егейського тепер під надійним і міцним турецьким куполом із назвою "HAKİM".
20 червня, 20:27
Світ
Біоінженери зі стартапу "Cortical Labs" у місті Мельбурн взялися за впровадження радикальної ініціативи загальною вартістю $10 мільйонів.
21 квітня, 20:33