Із ChatGPT тепер можна розмовляти

СВІТ
26.09.2023, 09:34
Із ChatGPT тепер можна розмовляти

В одному з найбільших оновлень ChatGPT, OpenAI запустила два нових способи взаємодії зі своїм застосунком

Перше оновлення, ChatGPT отримав голос. Варто обрати один з п’яти синтетичних голосів, і можна спілкуватися з чат-ботом ніби телефоном, отримуючи відповіді в режимі реального часу.

У ChatGPT також додана функція розпізнання зображень, це означає, що тепер можна завантажувати зображення в застосунок і запитувати його про те, що на них зображено.

Про це повідомляє передає MIT Technologie Review.

Ці оновлення доповнюють оголошення минулого тижня про те, що DALL-E 3, останню версію моделі створення зображень OpenAI, під’єднають до ChatGPT та навчать чат-бота генерувати зображення.

Голосове спілкування ChatGPT базується на двох окремих моделях.

  • Whisper, нинішня модель перетворення мови в текст OpenAI, перетворює голос на текст, який потім передає чат-боту.
  • А нова модель перетворення тексту в мову перетворює відповіді ChatGPT у вимовлені слова.

У демонстраційному ролику, який компанія надала обмеженому числу журналістів минулого тижня, Джоанна Джанг, продакт-менеджер, продемонструвала асортимент голосів ChatGPT. Вони були створені шляхом навчання моделі перетворення тексту в мову на голосах акторів, яких найняла OpenAI. У майбутньому це може навіть дати змогу користувачам створювати власні голоси.

Читайте також:
Світ
Поки неповторна у своєму роді технологічна новинка не готова до участі у боях. Але у разі потреби її обіцяють неодмінно застосувати.
05 травня, 21:07
Життя
Американська компанія Aptera Motors випустить спеціальну версію триколісного електрокара. Транспортний засіб працює на сонячній енергії.
30 квітня, 06:00
Життя
Українська команда вперше взяла участь у технологічному хакатоні для підлітків Teens in AI, і одразу здобула перемогу.
27 квітня, 08:27
Політика
Інженери заявляють, що їм вдалося створити найдосконалішу у світі безпілотну розвідувальну систему у своєму класі.
03 квітня, 15:35
Війна
СГ дрон DJI Agras T30 перебуває на озброєнні ЗСУ. Він може бути озброєний кулеметом ПКМ 7,62x54mmR і гранатометом Bullspike-AT.
26 січня, 11:45
Життя
Лідером списку інновацій, за версією впливового наукового журналу, — ліки проти ожиріння на базі пептиду GLP-1. Йдеться про «Ozempic».
20.12.2023, 06:00