Ізраїль надіслав США запит на закупівлю 25-ти винищувачів F-35

СВІТ
04.09.2023, 06:36
Ізраїль надіслав США запит на закупівлю 25-ти винищувачів F-35

З 2027 року Ізраїль почне отримувати по три літаки на рік

Міністр оборони Йоав Галант у неділю надіслав офіційний лист-запит до США та компанії Lockheed Martin щодо закупівлі третьої ескадрильї з 25-ти літаків F-35. Це доведе загальну кількість літаків Ізраїлю до 75 одиниць.

Про це пише видання The Jerusalem Post.

У міністерстві зазначають, що з 2027 року Ізраїль почне отримувати по три літаки на рік.

За даними видання, попередні оцінки були більш оптимістичними, передбачаючи поставки протягом 2026-2027 років.

F-35 має стелс-технологію, яка робить його більш здатним вражати цілі на Близькому Сході, а його можливості спостереження та розвідки значно перевершують старіші ізраїльські літаки F-16 і F-15.

Видання вказує на те, що F-35 здатний легко обійти іранську систему протиповітряної оборони С-300, і, можливо, С-400, тоді як інші ізраїльські літаки мають з цим великі труднощі.

Читайте також:
Світ
Позиція саудівського міністра на закритих переговорах суттєво відрізнялася від офіційної риторики Ер-Ріяда.
18:28
Політика
Франція змушена відпустити танкер через вимоги законодавства країни.
вчора, 19:05
Політика
Президент США запровадив мита проти країн, які постачають Кубі нафту.
вчора, 10:13
Політика
Кая Каллас відкинула ідею створення окремої європейської армії, яку запропонував Зелемський.
29 січня, 12:06
Війна
Наступна тристороння зустріч делегацій рф, України та США в Абу-Дабі запланована на неділю, 1 лютого.
28 січня, 21:47